Popüler Analistten Bitcoin Yorumu

Bitcoin Haber

2023’teki dip seviyesinden Bitcoin satın alan bir kripto analisti, diğer yatırımcılara önemli bir güncelleme yayınladı. Yeni bir videoda DonAlt, en iyi kripto para biriminin fiyat hareketlerindeki potansiyel uyarı işaretlerini tespit ettikten sonra varlıklarının önemli bir bölümünü yaklaşık 28.700 $’dan sattığını söylüyor.

Bitcoin Boğa Tahmini

Kısa vadeli bir geri çekilme potansiyeli görmesine rağmen, yatırımcı BTC’nin genel boğa eğiliminin sağlam olduğuna inandığını söylüyor:

Her şey bitti mi? Kısacası, hayır. Ben öyle düşünmüyorum. Şimdiden yoğun bir kaçırma korkusu (FOMO) hissediyorum, yalan söylemeyeceğim. Bugünün en yüksek seviyelerinden bazı şeyler aldım ve hala FOMO hissediyorum.

Analist konuşmalarına, “Aylık zaman diliminde, geçen ay iyi görünen bir çıkış yaptık. Bu, yedi aylık konsolidasyonun net bir şekilde kırılmasıdır. Three Arrows Capital serpintisinin çoğunu geri aldık. LUNA serpintisinin çoğunu geri aldık. Pek çok şeyi geri aldık. Eğer 16.000 $’ın en düşük seviyelerinde 28.000 $’ı hedefleseydiniz insanlar size deli derdi. Şimdi ise 28.000 dolarda bitip bitmediğini tartışıyoruz. Yüksek zaman dilimi, bu yükselecek. Bunun önemli bir kırılma olacağına hiç şüphe yok.” sözleri ile devam ediyor.

Analiste göre, Bitcoin’in haftalık grafiği de harika görünüyor ve BTC büyük bir kırılmanın ardından yatay konsolidasyonda hareket ediyor.

Yatırımcılara Uyarı!

Ancak DonAlt, günlük grafiğin uyarı işaretleri gösterdiğini ve keskin ve hızlı bir geri çekilme potansiyeline işaret ettiğini söylüyor.

Konuyla ilgili ise “Günlüklere baktığınızda sıkıntılar başlıyor. Günlük biraz eğilmeye başlıyor, sanki yuvarlanıyor gibi. Zirvede bunun potansiyelini gördüm, satmak istemem için birkaç nedenim vardı… Ancak bu yine de dünyanın sonu değil çünkü teknik olarak büyük bir yükseliş yaşadık ve şimdi yana doğru hareket ediyoruz. Biraz geri çekilsek bile bunun hızlı bir geri çekilme olacağını düşünüyorum. En kötü ihtimalle bu BitMEX fitilinin altına inerek 25.000$ bölgesine ulaşabiliriz. Eğer her şey bombalanırsa, daha yükseğe çıkmadan önce gidebileceğimizi düşündüğüm yer burası.” sözlerini kullanıyor.

BTC, son 24 saatte %0,2 düşüşle yayın sırasında 28.165$’dan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Analist: “ADA Satış Duvarını Aşarsa Boğa Rallisine Girebilir”

Sonraki Haber

Bitcoin, Ethereum ve Kripto Paralarda Son Durum

İlgili Haberler