Bitcoin Cash (BCH) Coin’in Durumu ve Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto paraların tarihi düşüş eğilimi BCH Coin’i de etkiledi. EDX Markets’in desteğiyle talep gören Bitcoin forku, balinaların da ilgisini çekti. Ancak, piyasadaki ilgi seviyesi önemli ölçüde düştü. Bitcoin Cash (BCH) fiyatı, pazar günü 190 doların altına inerek 180 dolarlık destek seviyesini tehdit etti. Ancak, 180 dolarlık destek seviyesinin altına düşülmesi engellendi.

On-chain veriler, mevcut Bitcoin Cash emirlerinin dengesinde ayı traderların hakim olduğunu gösteriyor. Ayılar, 395.000 aktif BCH satış emriyle üstünlüğe sahipken, boğaların 306.000 BCH satın alma emri zayıf kaldı. Borsalardaki aşırı arz, son fiyat toparlanmasına rağmen düşüş baskısının devam ettiğini gösteriyor. Dolayısıyla Bitcoin Cash, önemli bir talep artışı olmadan önümüzdeki haftalarda fiyat düşüşü yaşayabilir.

Ayrıca, genel piyasa hissiyatının da önümüzdeki minimum 9 gün boyunca negatif seyredeceği öngörülüyor. Bununla birlikte, 1.000 ila 1 milyon coin tutan balina grubunun toplam arzın %53’ünü kontrol ettiği ve satışa iştahlı olduğu belirtiliyor.

BCH Coin, EDX Markets’in desteklediği 4 kripto paradan biri olması ve gelecekte kurumsal alımlar için alternatif olabileceği sebepleriyle dikkat çekiyor. Özetle, balinaların devam eden satın alma eğilimi, aşırı arzı emebilir ve 180 dolar aralığında güçlü bir destek duvarı oluşturabilir. Ancak, bu bölgenin altındaki kapanışlar 160 dolara kadar düşüş getirebilir. Aksi durumda, toparlanma hedefi 195 ve 220 dolar olarak belirlenmiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) Düşüşte: BTC Fiyatı ve Gelecek Beklentileri

Sonraki Haber

“Ripple (XRP) İşlem Hacmi Artıyor: İşte Sebepleri”

İlgili Haberler