Binance’ye Milyonlarca MATIC Aktaran Balinanın Etkisi: Polygon (MATIC) Fiyatında Düşüş

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Polygon (MATIC) üzerinde yaratılan etki sonrasında, bir balinanın Binance’ye aktardığı 10,78 milyon MATIC tokeni, fiyatın %3 oranında düşmesine neden oldu. Transfer edilen tokenların piyasa değerinin 5 milyon dolardan fazla olduğu belirtilirken, balinanın elinde 1,37 milyon dolar değerinde yaklaşık 2,72 milyon MATIC kaldığı da ifade edildi. MATIC’in fiyatı, bir balinanın hareketinden sıyrılarak %0,07 oranında artışla 0,5079 dolara çıktı.

MATIC’in fiyatındaki bu artış, yatırımcıların düşük fiyatı bir satın alma fırsatı olarak gördüğünü gösterdi. Altcoin’in 24 saatlik işlem hacmi 255.2324.939 dolar civarında olduğu belirtildi, bu önceki güne kıyasla %20’lik bir artış anlamına geliyor. Ancak, balinanın etkisi nedeniyle MATIC’in haftalık performansı negatif bölgede kaldı.

MATIC, yazıldığı sırada 0,4890 dolarlık destek seviyesini test etmeye çalışıyordu. Fiyatın bu seviyenin altına düşmesi halinde, önümüzdeki birkaç gün içinde 0,4450 dolar seviyesine düşme riski bulunuyor. Tersine, 0,4890 dolar destek seviyesinden yeniden yönünü yükselişe çevirmesi, 0,5700 dolara tırmanmasının yolunu açabilir.

Son olarak, bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı ve kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle risk taşıdıkları belirtildi. Yatırımcıların işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri gerektiği ifade edildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Analisti, Uptober Dönemi ve Üç Kripto Para Hakkında Yorum Yaptı

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı Yükselişe Geçti: Balina ve Köpekbalıkları Yılın En Yüksek Seviyesinde

İlgili Haberler