Binance Coin (BNB) İçin Düşüş Tahminleri: Güçlü Satış Sinyalleri ve Olası Değer Kaybı

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Bitcoin‘in değeri 25.750 dolara kadar düştü. Bu, 10 günlük bir yatay hareketten sonra SEC mağlubiyeti sonrası toparlanan fiyatın yeniden düşmeye başladığı anlamına geliyor. Binance Coin (BNB) hakkında bir analist, BNB/BTC işlem çiftinde güçlü satış sinyalleri olduğunu belirtti. Analist, BNB’nin uzun vadede ciddi satış sinyalleri gönderdiğini ve bu durumun BNB’nin değerini önemli ölçüde azaltabileceğini belirtti.

Analiste göre, BNB’nin değeri 2 Eylül civarında 200 doların altına düşmüş olabilir. 6 Eylül hedefi ise 196 dolar seviyesindeydi. BNB Coin’in fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 212 dolara kadar düşmüştü.

Aynı analist, BNB için düşüş tahminini 8 ay önce yapmıştı. Analist, BNB/BTC’deki beş yıllık yükseliş trendinin sona erdiğini ve BNB’nin değerinin en az %40-%50 daha düşeceğini öne sürdü.

Analiste göre, BNB’nin değeri aylar öncesinde 80 dolara kadar düşebilirdi. O zamanlar analistin tahmini, 80-100 dolar aralığının yüksek ihtimal olduğu ve 80 doların altına düşebileceği yönündeydi.

Sonuç olarak, eğer bu tahminler doğru çıkarsa, Binance Coin (BNB) büyük bir darbe alabilir. Böyle bir kaybın tetiklenmesi için ABD Adalet Bakanlığı’nın kral kripto para borsasına güçlü iddialarla dava açması bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Verilerine Erişimi Kolaylaştıracak Yeni ZK-Proof Teknolojisi

Sonraki Haber

Robinhood, Eski FTX CEO’sunun 55 Milyon Hisseyi Satın Aldı

İlgili Haberler