Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Mert Bahçe

Popüler kripto para birimi Binance Coin (BNB) gün içerisinde kısa sürede güçlü bir yükseliş trendi izledi. Buna göre BNB, 349 dolar olan direnç seviyesini kırarak 356 dolarlık rekor seviyeye ulaştı. BNB fiyatı haberimizin hazırlandığı sırada 345 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bununla birlikte BNB 53 milyar dolarlık piyasa değeriyle top 10 listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Binance Coin’in rekor kırmasının yanı sıra lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum rekor seviyeleri zorluyor.

Binance Coin (BNB)

BNB fiyatında görülen ani yükseliş popüler kripto para biriminde yukarı yönlü kırılmayı getirdi. Bu yükseliş trendi BNB’yi 356 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine getirdi. 1 saatlik grafik verilerine göre Binance Coin (BNB) 344 ila 346 dolarlık destek kanalında işlem görüyor. Bu denli fiyat yükselişinin ardından bir fiyat düzeltmesi gelebilir. Olası fiyat düzeltmesinde BNB fiyatı 317 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

BNB pazarındaki yüksek volatilite yukarı yönlü fiyat kırılmasını getirdi. Buna göre yakın dönemde bir fiyat dalgalanması görülebilir. BNB kritik seviyelerde işlem görürken olası bir düzeltmede fiyat skalası oldukça düşebilir. Sinyal çizgisinin konumu piyasadaki yükselişi doğruluyor. RSI indikatörü aşırı alım bölgesine yakın seyrediyor. Piyasanın aşırı alım bölgesinde hareket etmesine karşın olası bir satış baskısında BNB pazarı stabilize olabilir. Bununla beraber haberimizin hazırlandığı sırada boğalar momentumu yüksek seviyelerde tutmayı başarmış gözüküyor. Müthiş Osilatör göstergesi de yükselişi destekliyor.

Yükselişin Ardından Fiyat Düzeltmesi Gelebilir Mi?

Binance Coin (BNB) piyasası boğaların hakimiyetinde bir dönem geçiriyor. BNB fiyatı gün içerisinde 313 dolardan 356 dolara kadar tırmandı. Fiyat sıçrayışının ardından bir fiyat düzeltmesi gelebilir. Olası bir düzeltme hareketinde BNB 317 dolar seviyelerine kadar düşebilir.  Ek olarak, Binance CEO’su CZ her fırsatta Binance Coin özelinde tweetler atmaya devam ediyor. CZ, Binance Coin fiyatının hala düşük seviyelerde olduğunu düşünüyor.



Total
15
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bugün Bitcoin (BTC) 60.000 Doların ve Ethereum (ETH) 2.000 Doların Üzerini Gördü!

Sonraki Haber

Eski SEC Başkanı: “Bitcoin İle İlgili Düzenlemeler Kısa Sürede Gelecek”

İlgili Haberler