Binance CEO’su, Uniswap’ın Başarısını Övdü ve DeFi’nin Potansiyelini Vurguladı

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz ay düzenlenen AMA (Ask Me Anything) oturumunda Binance CEO’su CZ’nin gündeminde Tether (USDT) vardı. Fakat bu ayki oturumda Uniswap davası ve merkeziyetsiz finans (DeFi) alanının büyüme potansiyeli konularına değinildi. CZ, Uniswap davasındaki başarıyı övdü ve DeFi’nin potansiyelini vurguladı.

Binance CEO’su, DeFi’nin büyüme potansiyelini merkezi borsaların 5-10 katı kadar yüksek gördüğünü belirtti. Ayrıca, Binance’in hacim kralı borsa olması ve BNB’yi desteklemek için Bitcoin (BTC) satmasının FUD (Korku, Belirsizlik ve Şüphe) olduğunu ileri sürdü.

CZ, Binance ve iştiraklerinin kullanıcılara karşı pozisyon açmadığını vurguladı ve bunun hiçbir zaman olmayacağını dile getirdi. ABD’nin kripto para endüstrisini regülasyonlar yerine yaptırımlarla kontrol etmeye çalıştığını belirtti.

Binance CEO’su, aynı zamanda şirketinin hedef alınmasına da değindi. ABD Adalet Bakanlığı’nın şirkete dava açacağı iddialarının piyasalar üzerinde baskı yarattığını belirtti.

Bu gelişmeler, Binance ve genel olarak kripto para sektörünün geleceği hakkında önemli bilgiler sunuyor. Binance CEO’sunun DeFi’nin büyüme potansiyeli hakkındaki inancı, sektörün gelişimine yönelik olumlu bir bakış açısı sunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Eylül Ayında Düşüşe Geçebilecek Üç Altcoin

Sonraki Haber

Bitcoin ve Kripto Para Piyasasında Son Durum: Değer Kayıpları ve Yükselişler

İlgili Haberler