Analiste Göre Chainlink Büyük Bir Kırılma Rallisi İçin Hazırlanıyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Kevin Svenson, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink‘in (LINK) büyük bir kırılma rallisi için hazırlanmakta olduğunu belirtti. Svenson’a göre, LINK önemli bir uzun vadeli göstergenin üzerine çıktıktan sonra çok yıllı düşüş trendini yükseliş trendine dönüştürebilir. LINK’in 500 günlük SMA (basit hareketli ortalama) üzerine çıktığını belirten Svenson, bu durumun genellikle makro bir değişimin başladığının işareti olduğunu ifade etti.

Svenson, Chainlink’in potansiyel yükseliş sinyali vermesiyle beraber, Ethereum (ETH) tabanlı altcoin’in kısa vadede yükseliş trendini sürdürdüğünü ve makro direncine doğru yükseldiğini belirtti. Svenson ayrıca Chainlink’in boğa bölgesine girmeden önce daha fazla zamana ihtiyacı olabileceğini belirtti ve makro aşağı doğru düşen direnç çizgisinin 10,90 dolar olduğunu ifade etti.

Analiste göre, ilgi bölgesi 10,13 dolar ile 11 dolar arasında bulunuyor. LINK’te bir kırılma senaryosunda 11 dolar seviyesinin test edilmesi bekleniyor. Svenson’a göre, bu direncin kırılması durumunda, Chainlink’in daha sonraki bir tarihte kırılmadan önce daha düşük seviyeleri yeniden test etmek için aşağı yönelmesi bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’nin Yeni Güncellemesi: Yenilenmiş Altyapı ve Fiyat Etkisi

Sonraki Haber

Terra Labs Kurucusu Do Kwon, SEC İle Hukuki Mücadelede

İlgili Haberler