Popüler Analist 2021’in En Önemli 3 Kripto Para Birimini Açıkladı

İlayda Peker

Kripto para ekosistemine popüler bir YouTube kanalı olan Altcoin Daily, 2021 için Bitcoin, Ethereum (ETH) ve Cardano’yu (ADA) en önemli ilk üç kripto para birimi olarak tanımlıyor. Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold yeni bir videoda, kripto para piyasasının Mayıs ayı sonundaki çöküşünden kurtulmaya çalışırken neden lider kripto para birimi Bitcoin, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum ve Ethereum’un yakın rakibi Cardano’da yükseliş beklediğini açıkladı.

Doğru Seçimin Önemi

Arnold, 2021 yılı boğa koşusu sırasında hemen hemen tüm kripto para birimlerinin çok iyi kazanç elde ettiklerini ancak yatırımcıların doğru kripto paraya yatırım yapmasının oldukça önemli olduğunu ifade ediyor.

Arnold konuyla ilgili açıklamalarında, “Şu anda kripto para biriminde çok fazla fırsat var. İnternetin ilk yıllarını kaçırdıysanız, şu anda Bitcoin, merkezi olmayan finans (DeFi) ve kriptonun ilk yıllarının kıymetini bilin. Ve internetin ilk yıllarında olduğu gibi bu fırsat da sonsuza kadar sürmeyecek.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak Arnold, her ne kadar BTC şu anda 40.000 dolarlık önemli psikolojik seviyeyi geçmek için ciddi bir mücadele veriyor olsa da korku ve açgözlülük endeksi “korku” bölgesinde kalsa bile lider kripto para biriminde hala yükseliş beklediğini ifade ediyor.

Öte yandan Arnold, kripto piyasalarındaki mevcut hissiyatın, 2017 çöküşü sırasındaki gibi bir şey olmadığını ve bu noktada herkesin, henüz gelmeyen yükseliş öncesinde bir müddet daha bekleme süresi olabileceğini ifade ediyor.  Ayrıca Arnold Taproot’un da çok önemli olduğunu ve yükseliş sinyalini beraberinde getirdiğini de belirtiyor.

Ethereum ve Cardano

Arnold, Ethereum‘un şu anda önemli gelişmelere sahne olduğunu ve bu sebeple ETH popülerliğinin sürekli artacağını belirtiyor. Bu sebeple Ethereum’da artışın ve hatta yeni rekor seviyelerin görülebileceği düşünülüyor.

Analist, ETH’nin arzının çoğunun popüler DeFi platformlarında kilitlendiğini ve bunun da varlık için daha fazla arz sıkıntısına neden olacağını ifade ediyor.

Arnold, Cardano platformu önümüzdeki aylarda tamamen işlevsel akıllı sözleşmeler sunmaya hazırlanırken, yılın geri kalanında ADA’nın yükseliş potansiyeline sahip olduğunu da ekliyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Analist: Solana (SOL), Ethereum’dan (ETH) Daha Değerli Olacak

Sonraki Haber

Lider Kripto Para Bitcoin 40.000 Dolar Eşiğine Yaklaştı: BTC Kritik Eşiği Aşabilecek Mi?

İlgili Haberler