Altcoin Sherpa’dan CyberConnect (CYBER) Analizi: Büyük Yükseliş Bekleniyor

Bitcoin Haber

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen analist Altcoin Sherpa, düşük hacimli altcoinlerden CyberConnect’in (CYBER) yükseliş trendinin tamamlanmadığına inanıyor. CyberConnect’in yerel varlığı olan CYBER, geçen hafta boyunca değerini %325’in üzerinde artırarak 15,79 dolara ulaştı ve kripto para dünyasının dikkatini çekti.

Ancak Altcoin Sherpa, CYBER’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında yatırımcıların ve traderların alarmda olması gerektiğini belirtiyor. Analist, herkesin CYBER’a karşı açığa satış yaptığını ve bu durumun büyük bir düşüşe yol açabileceğini ifade ediyor.

Yazının hazırlandığı sırada CYBER, son 24 saatte %6,22 düşüşle 6,89 dolardan işlem görüyor. Ancak son 7 günde değeri %88,12 oranında arttı.

Altcoin Sherpa’ya göre, CYBER, beklenen düzeltme hareketi sonrasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı hedefliyor. Analist, CYBER’ın eninde sonunda 17 dolara çıkacağını söylüyor.

Bu durum, CYBER için mevcut fiyatlardan en az %130’luk bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. Analist, altcoin’in bu hedef seviyeye ne zaman ulaşacağı konusunda net bir tarih vermiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinler İçin Büyük Çöküş İddiası: Spot Bitcoin ETF’si ve Blok Ödülü Yarılanması Belirleyici Olacak

Sonraki Haber

Ethereum’da Göz Kamaştıran Sinyal: Büyük Bir Yükseliş Mi Geliyor?

İlgili Haberler