Analist: “Bu Altcoin’ler Bitcoin’den (BTC)  Daha İyi Performans Gösterecek” 

İlayda Peker

Son zamanlarda hem Bitcoin (BTC) hem altcoin’ler oldukça iyi performanslar sergiliyor. Bununla birlikte zaman zaman bazı altcoin’lerin lider kripto para Bitcoin’den daha iyi performans sergiledikleri görülüyor. Piyasanın popüler bir analisti ise 7 coin’in BTC’den daha iyi performans göstermeye hazırlandığını ifade ediyor.

Hangi Coin’ler Yükselecek?

Piyasanın popüler analisti Cantering Clark yaptığı son açıklamalarda bazı kripto para birimlerinin yakın zamanda BTC’den çok daha iyi performans göstereceğini dile getirdi.

Analist ilk olarak NFT oluşturulması ve NFT işlemleri için bir DeFi ekosistemi olan Shroom.Finance’in (SHROOM) bir yükseliş hazırlığında olabileceğini dile getirdi. CoinMarketCap’e göre piyasa değeri bakımından 544. sırada yer alan SHROOM, bugün 0,70 dolar civarında işlem görüyor. Son 30 günde yaklaşık olarak yüzde 480 yükselen kripto para biriminin son 24 saat içinde de %25’in üzerinde arttığı görülüyor.

Analist ayrıca Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Solana‘nın (SOL) hepsinin yüzde olarak Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

“Riskli Yatırımlar”

Popüler analist bu varlıklarda yüksek potansiyel gördüğünü ancak BTC’ye kıyasla çok daha riskli varlıklar olduğunu belirtiyor. Bu sebeple yatırımcıların çok dikkatli olması gerektiğini ifade eden analist bahsi geçen tüm varlıkları uzun zamanlı olarak takip edeceğini altını çiziyor.

Bunlara ek olarak birçok yatırımcı 2021 yılı içinde Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşma ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünüyor. Ayrıca yine analistlerin yatırımcılara her zaman temkinli olmaları gerektiğini ve risk kontrolü yaparak yatırım yapmaları gerektiğini tavsiye ettiklerini belirtmek gerekiyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yılbaşından Bu Yana En İyi Performans Gösteren Varlık: Bitcoin (BTC)

Sonraki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi – 12 Mart 2021

İlgili Haberler