Altcoin Projesi LOOM, Eylül Ayında %240 Artışla Dikkat Çekti

Bitcoin Haber

Eylül ayı içerisinde bir altcoin projesi, %240’ın üzerinde bir yükseliş elde etti ve bir kripto para borsa platformu tarafından listelendi. Bu proje, Loom Network (LOOM) adını taşıyor. LOOM, Eylül işlemlerine 0,038 dolardan başladı ve 25 gün içerisinde %242’lik bir artışla 0,13 dolara yükseldi.

LOOM’un yükselişi sonrasında hafif bir geri çekilme yaşandı ve 0,11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu performans, küresel kripto para borsası Gate.io tarafından LOOM’un listelenmesini garantiledi.

Loom Network, merkezi olmayan uygulamaları ölçeklendirmeyi amaçlayan çok zincirli bir platformdur. Bitcoin, Ethereum ve Tron gibi Blockchain ağlarına entegrasyonları bulunmaktadır. LOOM, Loom Network’ün ana ağı Basechain’in güvenliğini sağlamak için kullanılan token’dır.

Önde gelen Blockchain analitik platformu Santiment, LOOM’un artışını fark etti ve token’ın daha fazla çalışma alanına sahip olabileceğini öne sürdü. Analitik şirketinin yaptığı açıklamalar, LOOM’un borsalardaki oranının son beş günde %20,8’den %14,9 oranına gerilediğini ve bu durumun rallinin uzatılabileceğini gösterdiğini belirtti.

Sonuç olarak, Loom Network Eylül ayında etkileyici bir yükseliş kaydetti ve Gate.io tarafından listelendi. LOOM, merkezi olmayan uygulamaları ölçeklendirmeyi hedefliyor ve analitik platformlar, rallinin devam edebileceğini öne sürüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kraken Borsası Hisse Senedi Alım Satım Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor

Sonraki Haber

SEC’nin Yeni Kararları: Kripto Para Piyasalarını Yakından İlgilendiriyor

İlgili Haberler