0,10 Doların Altında İşlem Gören Vaatkar Üç Altcoin

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında sınırlı fiyat hareketleri yaşanırken, gelecek vaat eden ve 0,10 doların altında işlem gören üç altcoin yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu altcoinler; Kaspa (KAS), Verasity (VRA) ve Dogecoin (DOGE) olarak sıralanıyor.

Kaspa (KAS), merkeziyetsiz, yüksek ölçeklenebilir bir protokol olarak hareket eden bir blockchain. Verimi artırmaya, işlem ücretlerini en aza indirmeye ve işlemleri daha güvenli hale getirmeye odaklanıyor. Geçen yıl yüzde bin 256 oranında değer artışı yaşayan Kaspa’nın fiyatı şu anda 0,05 dolar civarında seyrediyor.

Verasity (VRA), yapay zeka, makine öğrenimi ve blockchain teknolojilerini kullanarak reklam dolandırıcılığıyla mücadele etmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz yıl yüzde 14’lük bir yükselişle dikkat çeken VRA’nın mevcut piyasa değeri 44 milyon dolar.

Bir diğer altcoin olan Dogecoin (DOGE), 0,1 doların altında işlem gören en popüler altcoinlerden biri. Elon Musk’ın desteğini alarak büyük ilgi gören DOGE, son birkaç haftada nispeten dar bir işlem aralığında hareket etti. Dogecoin’in volatilitesi önemli ölçüde düşerek onu piyasadaki en istikrarlı altcoinlerden biri haline getirdi.

Son olarak belirtmek gerekir ki, bu bilgiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olması nedeniyle yatırımcılar, işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple (XRP): Beklenmedik Yükselişin Ardındaki Sırrı Ne?

Sonraki Haber

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı Düşerken, Balina Hareketliliği Artıyor

İlgili Haberler