0,10 Doların Altında Değerlenen Potansiyel 5 Kripto Para Birimi

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, Bitcoin öncülüğünde konsolidasyon aşamasında olmasına rağmen sektörün önümüzdeki aylarda büyük olasılıkla yükselişe geçeceği tahmin ediliyor. Bu durum, nispeten uygun fiyatlı olan birkaç kripto para biriminin satın alma fırsatı sunmasına neden oluyor. Bu kapsamda, 0,10 doların altında değerlenen ve hacimli olan beş kripto para birimi; Tron (TRX), Shiba Inu (SHIB), Hedera (HBAR), Vechain (VET) ve Chiliz (CHZ) yatırımcılar için potansiyel kazanç kaynağı olabilir.

Tron (TRX), TRON Virtual Machine’in (TVM) başarısı ve DWF Labs ile yapılan işbirliği sonucunda büyüme kaydetti. Analistler, TRON’un cazip bir yatırım seçeneği olduğunu ve önemli getiriler sağlayabileceğini belirtiyor. Shiba Inu (SHIB) ise, katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un başarılı bir şekilde yeniden piyasaya sürülmesinin ardından kripto piyasasında ilgi çekti.

Hedera (HBAR), geçtiğimiz ay boyunca kripto para biriminde önemli bir ilgi gördü ve genel olarak olumlu bir eğilim sürdürdü. Ayrıca Hedera’nın potansiyeli, Hedera ağında başlatılan Calaxy gibi platformlarla yapılan işbirliği gibi stratejik ortaklıklarla desteklendi. Vechain (VET) ise, önceki kazanımlarını kaybetmesiyle birlikte istikrarlı bir şekilde düşüyor. Ancak VET, en umut verici blockchain projelerinden biri olarak kabul görmeye devam ediyor.

Son olarak Chiliz (CHZ), düşüş eğilimli piyasa duyarlılığına rağmen pozitif fiyat hareketi yaşadı. Binance, Chiliz 2.0 ana ağını entegre etme niyetini açıkladı ve bu entegrasyon, tüm Chiliz tabanlı tokenları otomatik olarak dönüştürecek. Bu yazıda yer alan bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı ve kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdığı belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple Davası ve XRP Coin Fiyat Tahmini: %85 Yükseliş Mümkün Mü?

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatında Beklenen Düşüş: Uzmanlar Uyarıyor

İlgili Haberler