“Zengin Baba Yoksul Baba” Yazarı Kiyosaki’den Altın, Gümüş, Bitcoin ve Apple Hisseleri Tavsiyesi

Bitcoin Haber

Yatırımcı ve “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, kişisel Twitter hesabından takipçilerini uyardı. Piyasaların karşı karşıya olduğu zorluklarla nasıl başa çıkılacağına dair tavsiyelerde bulunan Kiyosaki, insanların uyanık, dikkatli ve başkalarına karşı ekstra nazik olmaları gerektiğini ifade etti.

Kiyosaki, altın, gümüş ve Bitcoin alımı önerisinde bulunurken, bu varlıkların biriktirilmeye değer olduğunu belirtti. Kısa vadede gümüşün sanayi üretiminde kullanılacağını ve fiyatının hızla artacağını belirten Kiyosaki, herkesi gümüş alıp stoklamaya teşvik etti.

Teknoloji devi Apple’ı da yakından takip eden Kiyosaki, insanlara Apple hisseleri almalarını tavsiye etti. Yüksek kazanç getireceğine inandığı Apple hisseleri üzerine yapılan yatırımların gelecekte karlı olacağını belirtti.

Kiyosaki, özellikle ABD dolarının ölmekte olduğunu ve bu nedenle Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde değer kazanacağını düşünüyor. ABD dolarının sahte bir para birimine dönüştüğünü ileri süren Kiyosaki, insanları Bitcoin, gümüş ve altın satın almaya teşvik etti.

Kiyosaki’ya göre, Bitcoin 2025 yılına kadar 500 bin dolara yükselebilirken, bu tahmini revize ederek Bitcoin’in birkaç yıl içinde 150 bin dolara çıkacağını ifade etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı ve Kripto Para Piyasaları Hakkında Analizler ve Tahminler

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoinler: Yatırımcıların Risk İştahı Nasıl Etkilendi?

İlgili Haberler