Yatırımcısını Zengin Eden Dev Altcoin’ler: KAS, VRA ve TRX

Bitcoin Haber

Altcoin piyasası genel olarak yatay seyretmekle birlikte, bazı altcoin’ler önümüzdeki haftalardan itibaren yükselişe geçebilir. Bu altcoin’ler güçlü temellere sahip olup, düşük fiyatlarıyla yatırım fırsatı sunuyorlar. Bu altcoin’lerden üç tanesi: Kaspa (KAS), Verasity (VRA) ve TRON (TRX) olarak öne çıkıyor.

Kaspa (KAS), 1 saniyelik blok oluşturma süresi ve arzının yüzde 72’sinden fazlasının dolaşıma girmesi ile dikkat çekiyor. Kaspa’nın fiyatı yılın başından bu yana yüzde 834 artış gösterdi ve geçen ay yüzde 34,5 oranında bir yükseliş kaydetti.

Verasity (VRA), 10 milyar adet VRA’yı içeren en büyük coin yakımlarından biri ve ana ağın geliştirilmesi çabalarının ardından büyük bir yükselişe geçebilir. VRA, haftalık bazda yüzde 32,11 kazanç kaydetti ve bu yılın başından itibaren yüzde 159 oranında büyüdü.

TRON (TRX), Google Cloud’a genişlemesi ve TRON DAO’nun ağın benimsenmesini artırmayı hedefleyen TRON’un Google Cloud’a entegrasyonunu duyurmasıyla önümüzdeki haftalarda güçlü bir toparlanma bekleniyor. TRX, yüzde 60 oranında yükselişle, yılın başından bu yana büyüme gösterdi.

Bu bilgiler ışığında, her yatırımcının kendi araştırmalarını yaparak yatırım kararı vermesi gerektiği unutulmamalıdır. Kripto para birimleri yüksek volatiliteye sahip olduğundan, yatırımlar belirli bir risk taşır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Risk Altında: Madenci Satışları Endişe Yaratıyor

Sonraki Haber

Bitcoin Yatırımcılarına Güven Artıyor: Santiment Raporu

İlgili Haberler