XRP’de Büyük Miktarlı Transferler Yatırımcı Spekülasyonlarını Artırıyor

Bitcoin Haber

Whale Alert tarafından yapılan bir paylaşıma göre, Ripple‘ın XRP token’ı son dönemde büyük miktarlarda satın alındı. Özellikle Binance‘den bilinmeyen bir cüzdana 33 milyon dolar değerinde 66.666.659 XRP transferi gerçekleştirildi. Bu transfer, Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden yasal mücadelesi sırasında yapıldı ve XRP’nin fiyatında olası etkiler ve yatırımcı spekülasyonları yarattı.

Whale Alert, kripto varlık izleme platformu, yakın zamanda XRP’de önemli miktarda satın alma olduğunu bildirdi. Yapılan bu hareket, XRP’nin potansiyel fiyat etkisi üzerinde spekülasyonlara neden oldu. Ripple tarafından güvenli hesaplara önemli miktarda XRP transferi olduğu görüldü. Yaklaşık 147 milyon dolar değerinde 300.000.000 XRP ve ek olarak 245 milyon dolar değerinde 500.000.000 XRP güvenli cüzdanlara transfer edildi.

Bu transferler, Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasında devam eden yasal mücadele sırasında gerçekleşti. Ripple’ın avukatları, XRP’nin halka satıldığında bir menkul kıymet olmadığı yönündeki bir karara karşı SEC’e itiraz hakkında bir yanıt yayınladı. Ripple’ın hukuk ekibi, temyiz başvurusu için gerekli koşulların yerine getirilmediğini ileri sürerek, mahkemeden temyiz başvurusunun reddini ya da ertelenmesini talep etti.

Son dönemde XRP, zincir içi işlemlerde yedi ayın en yüksek seviyesine ve dolaşımda üç ayın zirvesine ulaştı. Bu ölçümler, XRP ekosisteminde artan bir katılım ve faaliyet düzeyine işaret ediyor ve potansiyel olarak talebi artırıyor. XRP’nin 1 dolarlık hedef fiyatına giden yol belirsizliğini korurken, XRP ekosistemi ile ilgili gelişmeler token’ın fiyatını ve yatırımcı spekülasyonlarını etkilemeye devam ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DeFi Ekosistemi Kripto Kışında İki Yılın En Düşük Seviyesine İndi

Sonraki Haber

JPMorgan: SEC, Bitcoin ETF Başvurularını Onaylamak Zorunda Kalacak

İlgili Haberler