XRP Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 14/09/2020

Metin Alaca

XRP/USD işlem çifti şu an için 0,2452 dolar seviyesinde konsolide olmakta ve bu tıkanıklığı aşmak için boğaların alım baskısını beklemekte. 0,24 dolar seviyesi daha önce defalarca hem destek hem de direnç olarak oldukça kritik olduğunu göstermiş ve yatırımcıların dikkatini çekmişti.

Ripple Yorumları

Eğer Ripple’ın para birimi XRP yakın zamanda 0,24 dolar seviyesinden kurtulup 0,26 dolara kadar çıkarsa, ikinci direnç noktasının 0,276 dolar seviyesinde yer aldığı ortaya çıkabilir. Bunun devamında üçüncü önemli direnç ise 0,295 dolar olarak gözüküyor. Mevcut fiyatın altına düşülmesi ise ilk olarak 0,235 dolar desteğini, bunun devamında 0,228 dolar desteğini ve son olarak 0,215 dolar desteğini ortaya çıkartacaktır.

Günlük XRP grafiğindeki MACD indikatörü boğa yanlısı bir ayrışma sergilemekte. Bu da yakında fiyatın ilk direnç noktasına doğru ilerleyebileceği anlamına gelmekte. XRP grafiğindeki hareketli ortalamalar ise düşüş trendinin ve formasyonun tamamlandığına işaret ediyor.

XRP/USD Grafik

Günlük grafikteki DMI indikatörü boğalarla ayıların aynı seviyede kaldığını gösterse de MACD’a göre boğalar üstün gelecektir ve yakında fiyatın buna yönelik hareketi başlayabilir. XRP için bu hafta oldukça kritik ve gelecek herhangi bir olumlu haber kesinlikle fiyatın bir anda 0,33 dolar noktasına kadar çıkmasını sağlayabilir.

Birçok gösterge ise XRP için ralli sinyali vermekte ve yakında bunun gerçek olduğunu görebiliriz.

Not: Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİRTotal
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tether (USDT) İle İlgili Korkunç İddialar Var

Sonraki Haber

YFI Rekora Doymuyor: Hedefte 50.000 Dolar Var!

İlgili Haberler