Ripple Fiyatı: Bu Göstergeler XRP’de Ralli Sinyali Veriyor!

Ripple Fiyatı: Bu Göstergeler XRP’de Ralli Sinyali Veriyor!

Ripple (XRP) son zamanlarda Bitcoin ile birlikte hareket ediyor ve 0,20 dolarlık destek seviyesi ile 0,30 dolarlık direnç seviyesi arasında hamle yapıyor. Bu tabloda grafiklere bakıldığında XRP’nin daha çok 0,20 dolarlık bölgede konsolide olduğu görülüyor. Analistlerin büyük çoğunluğu, bu grafiklerin yakın vade hakkında net bir ipucu vermediğini düşünüyor. Dolayısıyla Ripple’ın bir sonraki hamlesinin Bitcoin tarafından tayin edileceği düşünülüyor.

Bunların yanında kripto para piyasasının bu sabah artışa geçmiş olması da XRP’da güçlü teknik göstergelerin hala var olduğu yorumlarının yapılmasını sağladı.

XRP Fiyatı

Piyasanın popüler analistlerinden Credible Crypto, XRP’nin orta vadede Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğine inanıyor ve mevcut teknik görünümü destekleyen çok sayıda yükseliş faktörü olduğuna dikkat çekiyor. Bu görüşünün temellerle ya da XRP’ye duyduğu yakınlık ile ilgisinin olmadığını ifade eden analist yaptığı açıklamada, “Tekrar söyleyeceğim: XRP’nin önümüzdeki aylarda ETH’den daha iyi performans göstermesini bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Buna ek olarak Ripple’ın bir artışa geçeceğini ve önümüzdeki günlerde iyi performans sergileyeceğini düşünen tek analist Credible Crypto değil.

Piyasanın bir başka popüler analisti “il Capo of Crypto” da yaptığı açıklamalarda XRP’nin yakın vadede büyük bir hamle yapacağını ve fiyatın 0,50 dolara kadar çıkacağını dile getirdi. Analiste göre son düşüş, yeni artış için katalizör olacak ve XRP yakın vadede 0,50 dolara ulaşacak. Bununla birlikte analistin paylaştığı grafiğe eğer öngörüler doğru çıkarsa 0,50 doların arından XRP 0,92 dolara ve sonrasında 1,18 dolara kadar yükselecek. Ancak tüm bu tahminlerin gerçekleşmesi için hem Bitcoin’in hem de altcoin’lerin güçlü kalması gerekiyor.

Öte yandan bugün artışa geçen piyasa ile birlikte yukarı yönlü bir ivme çizmeye başlayan Ripple, 0,24 dolar bandının üzerine çıkarak umut ışığı yaktı.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.