XRP Fiyatı ve Ripple’ın SEC Zaferi: Gelecek Beklentiler

Bitcoin Haber

XRP fiyatı, pazardaki birçok kripto para birimi gibi yükseliş eğilimi gösteriyor. XRP’nin değeri son zamanlarda %2 artışla 0,5 dolara ulaştı. Bu yükseliş eğilimi, Franklin Templeton Investments’ın yeni Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu ve ABD TÜFE verilerinin etkisiyle güçlendi.

XRP Ledger tarafından desteklenen XRP, 0,46 dolarlık destek seviyesinden etkileyici bir sıçrama yaparak daha yüksek bir destek seviyesine çıktı ve 0,49 dolarlık seviyeyi geri kazandı. Ancak, kısa süreli bir düşüşle bu seviye yeniden kaybedildi. Şu anda XRP fiyatı 0,5 doların biraz altında işlem görüyor ve yukarı yönlü hareketi engelleyen 100 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) 0,5018 dolarda bulunuyor.

Bir yükselişin kırılacağına işaret eden düşen bir kama formasyonu oluştu. Bu, bir dizi düşük en yüksek ve düşük en düşük seviyeyi birbirine bağlayan iki trend çizgisinin oluşturduğu bir tersine dönüş formasyonudur. XRP’nin arkasındaki güç, yükseliş beklentisi ve mavi MACD çizgisinin kırmızı sinyal çizgisinin üzerinde kalmasıyla yukarı yönlü olarak kabul edilebilir.

Ripple, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) karşısında kazandığı zaferi kutlamak adına 29 Eylül’de büyük bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Yatırımcılar, Ripple’ın halka arz planlarını paylaşabileceği ve SEC ile bir uzlaşmaya varıldığına dair spekülasyonlar üzerine XRP’nin fiyatının 1 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceği beklentisini taşıyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SEC-Binance Davasında Gizli Belgelerin Mühürleri Açılıyor

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası Yükselişte: Cardano (ADA), Kritik Direnç Seviyelerine Yaklaştı!

İlgili Haberler