XRP Coin’in Eylül Ayı Yükselişi Bekleniyor

Bitcoin Haber

XRP Coin yatırımcıları Temmuz ayında kazançlar elde etti, ancak Ağustos ayında bu kazanımlar sıfırlandı. Eylül ayının başlamasıyla birlikte, yatırımcılar tarihsel performansı nedeniyle endişeliydi. Ancak son verilere göre, Eylül ayı XRP Coin için korkulacak bir ay olmayabilir.

29 Ağustos’ta XRP Coin fiyatı 0,55 doları test etti ve ardından 0,5 dolar ve altını gördük. Ancak bu hafta türev piyasalar ve balina yatırımcılar arasında olumlu sinyaller alındı. XRP Coin’in uzun vadede kazanç elde edilecek bir kripto olduğu algısı, alıcıların düşüşlerin ardından oyuna geri dönmelerine neden oluyor.

XRP fiyat spekülatörleri, potansiyel bir geri dönüş beklentisiyle XRP Vadeli İşlem Piyasalarına yeni fonlar yığmaya başladı. Eylül ayının ilk işlem günlerinde XRP Açık Faizi 8 milyon dolar artış yaşadı. Bu da fiyatın yakında yükselişe geçebileceğini gösteriyor.

1 milyon ila 10 milyon XRP tutan kripto balinaları da Eylül ayının başından bu yana XRP üzerinde yükseliş baskısı oluşturdu. Bu dönemde balinalar yaklaşık 30 milyon XRP Coin satın aldı. 31 Ağustos’ta balinaların kümülatif bakiyelerinde yalnızca 3,73 milyar XRP bulunurken, 4 Eylül itibariyle bu miktar 3,77 milyara ulaştı.

Mevcut piyasa değeri olan 0,50 dolar ile balinalar 15 milyon dolarlık alım yaptı. Balina grubu yatırımcıların yeniden birikime dönüyor olması, bireysel yatırımcıları da yeniden yükseliş hissiyatına itebilir. Balinalar ve açık faiz verisi doğruysa, önümüzdeki saatlerde XRP Coin fiyatının yükselmesi bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MATIC Coin’in Fiyatı Tehlikeli Bölgede: Polygon’un Geleceği Ne Olur?

Sonraki Haber

XRP, Zincir Üstü Faaliyetler ve Kripto Para Birimi Etkileşiminde Yeni Kilometre Taşlarına Ulaştı

İlgili Haberler