XLM Coin Yatırımcılarına Büyük Kazanç Müjdesi: Fiyatı %350 Artabilir

Bitcoin Haber

6-7 yıllık geçmişe sahip ve eski kripto para yatırımcılarının gözdesi olan XLM Coin (Stellar), tüm zorluklara rağmen ayakta kalmayı başaran bir altcoin. Stellar, 2015 yılında hayatımıza girdi ve uzun vadeli analizler, fiyatının yeni bir boğa piyasasının eşiğinde olabileceğini gösteriyor. Eğer önceki iki döngünün senaryosu gerçekleşirse, XLM önümüzdeki birkaç ay içinde %350’ye kadar yükselebilir.

XLM Coin’in uzun vadeli, aylık grafiği, 2015’teki lansmanından bu yana altcoin’in geçmişi hakkında bir fikir veriyor. XLM Coin fiyat grafiği, piyasaya sürülen birçok kripto paranın aksine, yükseliş eğilimli bir görünüm sunuyor. Stellar fiyatı, benzer şekilde yüksek değerlemelere ulaşan iki boğa piyasası yaşadı.

Önceki döngüde 0,53 dolarlık aylık kapanış görülen XLM Coin’in uzun vadeli yükselişi, bir üçüncü ralli beklentisini destekliyor. Eğer bu gerçekleşirse, fiyatın mevcut 0,12 dolar seviyesinden %350 artış yaşaması gerekecek. Bu da birkaç ay içinde yatırımcıların 3,5X kazanç elde etmesi demektir.

Stellar fiyatı için bir diğer destekleyici unsur da Nisan 2017’den beri var olan yükselen uzun vadeli destek hattı. Bu hat, önceki iki ayı piyasasının makro diplerinde destek olarak doğrulandı. Ayrıca, aylık grafikteki Stellar fiyatı, uzun vadeli gizli bir yükseliş sapması oluşturdu.

Ancak eğer tarih tekerrür etmezse, popüler altcoin büyük kayıplar yaşayarak 0,08 dolar dibine koşabilir. Bu nedenle, yatırımcıların hareketlerini dikkatli bir şekilde planlamaları gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Spot Bitcoin ETF Onayı Ne Zaman Olacak? Uzmanlar Yeni Tahminlerde Bulundu!

Sonraki Haber

Bitcoin Yatırımcıları İçin Kritik Tarih: Uzmanlar Ne Düşünüyor?

İlgili Haberler