Worldcoin (WLD) Tarihi Düşüş Yaşıyor: Yatırımcılar Dikkat!

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında düşüşler yaşanırken, altcoinlerden biri olan Worldcoin (WLD) tarihi düşüşler yaşadı. Düzenleyici baskılar ve biyometrik veri toplama konusunda hükümetlerin rahatsızlıkları nedeniyle WLD Coin fiyatı yeni dip seviyelere ulaştı. 25 Temmuz tarihinden bu yana sürekli düşüş yaşayan WLD Coin’in fiyatı, 1 doların da altına inerek 1,043 dolara geriledi. Altı saatlik RSI düşüş eğiliminin devam ettiğini gösterirken, aşağı yönlü hareketin devam etmesi durumunda fiyatın %15 daha düşerek 0,87 dolara ulaşabileceği belirtiliyor.

WLD Coin’in biyometrik veri toplamak amacıyla minik bir küreye göz retinasını taratanlara ödül olarak verildiği belirtilirken, bu verilerin saklanmadığı iddia ediliyor. Ancak, Almanya başta olmak üzere birçok bölgede bu projeye yönelik soruşturmalar başladı. Biyometrik veri toplamanın ulusal güvenlik endişelerini beraberinde getirdiği belirtilirken, WLD Coin’in bu durumu çift kat düzenleyici risk olarak değerlendirdiği ifade ediliyor.

Sonuç olarak, yatırımcıların daha fazla dava, soruşturma ve ceza ihtimaline karşı daha büyük kayıp ihtimalini göz ardı etmemesi gerektiği vurgulanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Yeni Adresleri 2 Yılın Zirvesinde: Yükseliş Sürer Mi?

Sonraki Haber

Kadir Has Üniversitesinden ABD işbirliğiyle Dijital Varlık Eğitimi ve Sertifikası

İlgili Haberler