Worldcoin Büyük Yatırımcıların İlgisini Çekiyor

Bitcoin Haber

Analitik firma Lookonchain, Worldcoin (WLD) adlı kripto paranın büyük yatırımcıların ilgisini çekebileceğini belirtti. Bu durum, bireysel ve kurumsal yatırımcıları da içeriyor. İddianın nedeni, yeni bir cüzdanın OKX ve Binance borsalarından 6 milyon dolar değerinde WLD çekmesi. Aynı zamanda likidite sağlama, varlık yönetimi ve ticaret platformu olan Amber Group da OKX’ten 500.000 WLD çekti ve bu tokenları takas edilemeyen bir cüzdana gönderdi. Ticaret şirketi GSR de 29 Ağustos’tan bu yana WLD biriktirdi.

Bu tür çekilmelerin genel sebebi tam olarak bilinmese de, bu durum bir token’ın uzun vadeli saklama değerine işaret edebilir. WLD’nin 30 günlük performansı %9,49 artış gösterdi. Ayrıca, ağırlıklı duyarlılık 0,224 seviyesinde.

Duyarlılık ölçümü, bir projenin sosyal hacmi ve yorumları üzerinden olumlu ve olumsuz görüşlerin birleştirilmesi ile elde edilir. WLD için duyarlılık puanı 13 Ekim’den bu yana yatay seyrediyor. Bu durum, piyasa yatırımcılarının şu anda token’ın performansı konusunda tarafsız olduğuna işaret edebilir.

Veri analitik şirketi Santiment’e göre 1-10 milyonluk grup, en fazla WLD’ye sahip olan grup. Bu grup aynı zamanda son 30 gün içinde bakiyesini de artırdı. 10-100 token’a sahip bireysel segmentin payı da %6,17 oranında arttı.

Ancak, Worldcoin ağındaki aktivite son zamanlarda azaldı. Aktif adreslerin sayısı 17.800’e geriledi. Bu ölçüm, blockchain üzerindeki işlemlerde yer alan farklı adreslerin sayısını ölçer.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyatında Kritik Yükseliş: 40.000 Dolar Sınırı Aşılacak mı?

Sonraki Haber

Bitcoin ve Dogecoin Analizi: Fiyat Beklentileri ve Yatırımcı Stratejileri

İlgili Haberler