Veriler, Ethereum Balinalarının SHIB Stoğu Yaptığını Gösteriyor

Bitcoin Haber

Ethereum (ETH) blok zincirindeki en büyük balinalar, 600 milyon doların üzerinde bir değere sahip 56 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokenini stoklayarak bu balina adresleri arasındaki en büyük altcoin varlığı haline getirdi.

Balinaları Tercihi: SHIB

Balina izleme hizmeti WhaleStats’ın verilerine göre, kripto para ağındaki en büyük 2.000 balina şu anda 606,5 milyon dolar değerinde meme esintili kripto para birimine sahipken, Ether ve sabit coinler hariç bir sonraki en büyük varlıkları 167 milyon dolara sahip oldukları Polygon (MATIC).

Bir sonraki en büyük holding Bitpanda’nın BESt token’ıdır ve onu Chainlink (LINK) ve çapraz kripto değişim uygulaması SwissBorg (CHSB), önde gelen merkezi olmayan borsa Uniswap’in $UNI) yerel token’ı ve Decentraland’ın MANA’sı dahil olmak üzere diğer büyük dijital varlıklar takip etmektedir. Bir diğer kayda değer holding ise ölçeklendirme çözümü Locus Chain’in (LOCUS) yerel tokenıdır.

Shiba Inu, Shiba Inu’nun katman-2 ağı Shibarium’un merakla beklenen lansmanı öncesinde en büyük 2.000 Ethereum balinası arasında en üst sırada yer alan altcoin oldu. Ağ, Mayıs 2023 gibi erken bir tarihte başlatılabilir. Shibarium, SHIB ve ekosistemindeki diğer tokenler için hızlı ve ucuz işlemler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca her işlemde SHIB yakmaktadır.

Shibarium Gelişmesi

Shibarium’un yerel tokenı, gas ücretlerini ödemek ve ağdaki doğrulayıcıları ve delegeleri ödüllendirmek için kullanılan Bone ShibaSwap’tir (BONE). 11 Mart 2023 tarihinde Shiba Inu, Shibarium’un erken beta testi olan PUPPYNET’in başlatıldığını duyurdu. Herkes yeni bir web sitesi aracılığıyla PUPPYNET’e erişebilir ve Shibarium’un özelliklerini ve işlevlerini deneyebilir.

Özellikle SHIB, son birkaç haftadır Nasdaq listesindeki kripto para borsası Coinbase’e trilyonlarca token gönderen iflas etmiş kripto para borç vereni Voyager Digital’in satış baskısıyla karşı karşıya.

Voyager 14 Şubat’tan bu yana Coinbase’e düzenli olarak varlık gönderiyor. Voyager, o tarihten bu yana Coinbase’e yaklaşık 26 milyon dolar değerinde 2,24 trilyon SHIB aktarırken, hala büyük miktarda varlık tutuyor.

Çoğu Shiba Inu yatırımcısı, Coinbase’deki kullanıcıların satmadan ya da harici bir adrese taşımadan önce meme esintili kripto parayı ellerinde tuttukları ortalama süre 230 günü aştığı için toplu satış yapmayı planlamadıklarını gösterdi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polygon (MATIC) Bu Ölçümlerde Artış Görüyor, Gelecekte Ne Olacak?

Sonraki Haber

Dogecoin: Libdogecoin Güncellemesi Yayınlandı, DOGE Fiyat Beklentisi

İlgili Haberler