Ünlü Türk Analist Açıkladı: XRP’de Asıl Yükseliş Ne Zaman Başlıyor?

Metin Alaca

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi konumundaki XRP’nin son haftalarda en çok yükselen kripto paralardan birisi olduğu görülüyor. XRP fiyatı 12 Mart tarihinde çok sert bir düşüş yaşasa da mevcut yükselişi sayesinde düşüş öncesindeki konumuna kadar çıkmayı başardı ve yatırımcılarına umut verdi.

3 Ağustos tarihinde 0,33 dolar seviyesine kadar çıkan XRP, o noktadaki direnç yüzünden düzeltme evresine girmenin sinyallerini vermeye başladı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,30 dolardan işlem gören XRP, bundan sonra nasıl bir hareket benimseyecek?

XRP’de Asıl Yükseliş Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye’nin önde gelen analistlerinden olan ve Altın hakkında yaptığı tahminleri ile bilinen Elit Turk, XRP fiyatını ve “asıl yükselişin” ne zamandan sonra başlayacağını açıkladı. Elit Turk Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında 1 haftada %80’e yakın kazanç sağlayan XRP’nin 0,2730 ve 0,2850 dolar desteklerinde tutunabileceğini belirtti.

Analist, buraya kadar düzeltme buradan ise yükseliş bekliyor. XRP’nin söz konusu destekte tutunup 0,3495 dolara kadar çıkabileceğini ifade eden tecrübeli isim, asıl yükselişin ise 0,3495 dolar noktasından sonra başlayacağını ve XRP fiyatının sırasıyla 0,52 dolar, 0,81 dolar ve 1 dolara kadar çıkacağını belirtti.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatının Yönü Ne Olacak? Tecrübeli Analist Uyardı!

Sonraki Haber

Ethereum’un Medalla Test Ağında Beklenmeyen Sorun!

İlgili Haberler