Ünlü Fon Yöneticisi: Ethereum (ETH) Bir Değer Deposu Olacak!

İlayda Peker

Skybridge Capital başkanı ve eski Beyaz Saray basın sekreteri olan Anthony Scaramucci, Ethereum’un (ETH) bir değer varlığı deposu haline geleceğini düşündüğünü dile getirdi.

Ethereum Bir Değer Deposu Mu?

Scaramucci CNBC’ye verdiği bir röportajda, kurumsal bir yatırımcı olarak esasında Bitcoin’e (BTC) odaklandığını ancak gelecekte Ethereum için büyük şeyler olacağını düşündüğünü ifade etti.

Scaramucci konuyla ilgili açıklamalarında, “Ethereum için çok büyük bir pazar olduğunu düşünüyorum ve Ethereum’un iyi temellere sahip olduğunu ve büyüyeceğini tahmin ediyorum, ancak ben kurumsal bir iş içindeyim. Bir kurumsalcı gibi düşünüyorum ve müşterilerimin kripto para birimi ve dijital varlıklar hakkında düşünmesini sağlamalıyım. Bu yüzden ilk adım olarak Bitcoin’e odaklandım ve artık sadece bir Bitcoin fonumuz var.” sözlerini kullandı.

Öte yandan Scaramucci, Ethereum odaklı bir fona sahip olma fikrini sürdürmeye devam ediyor ve dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminin bir değer deposuna dönüşebileceğini öne sürüyor.

Scaramucci, “Gelecekte bir Ethereum fonu alabilir miyiz? Evet, kesinlikle yapabiliriz. Söylediğiniz her şey, non-fungible token’larla ilgili ve Ethereum’un etrafındaki teknoloji, onu önemli bir kripto para birimi, bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getirecek.” ifadelerini kullandı.

Ekonomide Nesilsel Bir Değişim Yaşanıyor

Bitcoin’e gelince milyar dolarlık fon yöneticisi, müşterilerini finans dünyasındaki nesilsel bir değişime hazırlamaya çalıştığını vurguluyor. Müşterilerine dünya dijitalleşmeye doğru ilerlediğini ve bu durumun kaçınılmaz olduğunu söylediğini dile getiren Scaramucci, artık gençlerin Ethereum ve Bitcoin ile işlem yapmak konusunda oldukça rahat olduklarını belirtiyor.Total
41
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Binance Coin (BNB) Rekora Doymuyor! BNB, Ethereum’a Rakip Olabilir Mi?

Sonraki Haber

PayPal CEO’suna göre Çin Bitcoin’i Bir Finansal Araç Olarak Kullanabilir

İlgili Haberler