Ünlü Analistten Bitcoin ve Altcoinler İçin Olumlu Tahminler

Bitcoin Haber

Ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin son dönemdeki düşüş trendinin sona ermiş olabileceğini ifade etti. Ayı piyasasının artık sonuna gelindiğini belirten Poppe, Bitcoin hakimiyeti grafiği üzerinden de altcoinler için olumlu değerlendirmelerde bulundu.

Poppe, kripto para piyasasının düşüş trendinin yükselişe döndüğünü belirterek, “Ayı piyasası son aşamasında” ifadesini kullandı. Kasım ayında yükseliş trendine geçilmesi veya Aralık sonunda bir blok ödül yarılanması öncesi ve ETF rallisi için yükseliş bekleniyor.

Poppe, Bitcoin’in potansiyel long pozisyon alım bölgesine girdiğini belirtti. Dolar ve tahvil getirilerinin düştüğü, Nasdaq ve altın fiyatlarının ise arttığı bir dönemde, Bitcoin’in geride kaldığını ifade etti.

Ancak analist, Bitcoin’in yeterli güç gösteremediğini ve 27 bin doların aşılamadığını belirtti. Bu sebeple, bir geri dönüş öncesi daha dip seviyeleri test edebileceğini söyledi.

Bitcoin hakimiyeti grafiğini de değerlendiren Poppe, BTC.D’nin 200 haftalık üstel hareketli ortalamayı (EMA) tekrar test ettiğini belirtti. Bu durumun, BTC.D’nin birkaç hafta içinde düşmesi gerektiğine işaret ettiğini ifade etti. Bu değerlendirme, altcoinler için olumlu bir gelişme olarak yorumlanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Terra Luna Classic’te 800 Milyon Coin’in Geleceği Hakkında Kritik Karar Alındı

Sonraki Haber

“Stablecoin Şirketi Tether, Baş Teknoloji Sorumlusu Paolo Ardoino’yu CEO olarak Atadı”

İlgili Haberler