Ünlü Analist Michael Poppe’den KAS, RNDR, ALGO ve VRA Coin Tahminleri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki dalgalanma devam ederken, analist Michael Poppe dört popüler altcoin için tahminlerini paylaştı. Poppe’nin listesinde son dönemde etkileyici ralliler yapan KAS Coin de yer aldı. Analist, KAS Coin’in 0,049 dolar üzerinde kapanış yapması durumunda daha büyük bir rallinin tetiklenebileceğini düşünüyor. Poppe, RNDR Coin’in yükselişinin devam edeceğini öngörüyor ve 1,65 dolar üzerinde bir kırılma olması durumunda 2,5-3 dolar seviyelerinin görülebileceğini belirtiyor.

Poppe’nin favori altcoinlerinden biri olan ALGO Coin, 2023 yılında pek de iyi performans göstermedi. Analist, ALGO Coin’in fiyatının 0,105 doların üzerine çıkmadan önce daha derin seviyelere inebileceğini belirtti. Ancak bu seviyeyi güçlü bir şekilde aşabilen bir fiyatla, ALGO Coin’in güçlü bir toparlanma yaşayabileceği belirtildi.

Poppe, VRA Coin’i de analiz etti. Büyük bir geri çekilmenin ardından, analistin VRA Coin fiyatının yeşil alanda kalmasını bekliyor. Yeşil bölge kaybedilmezse, Poppe 0,01 dolar üzerinde yeni bir ralli öngörüyor. Ancak bu hareketlerin gelişimi, Bitcoin’in 26.950 dolarlık desteği koruyup koruyamayacağına bağlı.

Son olarak, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak işlemlerini gerçekleştirmesi gerektiği vurgulanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ünlü Yatırımcı Kiyosaki’den FedNow ve Bitcoin Yorumu

Sonraki Haber

ABD’nin Çekirdek Kişisel Tüketim Harcamaları Verisi Açıklandı: Bitcoin ve Altcoinler üzerindeki Etkisi

İlgili Haberler