Üç Popüler Altcoinin Beklenen Performansı: LRC Coin, Fetch Coin ve AVAX Coin

Bitcoin Haber

Bitcoin‘in satışları arttıkça, kripto paralar önemli kayıplar yaşadı. Bitcoin 26.000 doların altında işlem görürken, üç popüler altcoinin beklentileri de merak konusu oldu. LRC Coin, Şubat ve Nisan ayındaki ikili tepenin ardından istikrarlı bir düşüşe girdi. LRC Coin’in fiyatı son Nisan zirvesinden bugüne yüzde 62 oranında düştü. Eğer 0,15 doların da altına inerse tüm zamanların en düşük fiyatını belirleyecek.

LRC Coin’in 0,2 dolar bölgesi üzerinde kapanışlar yapması, düşüşün sona erdiğini gösterebilir. Diğer yandan, Fetch Coin de Bosch anlaşmasıyla adından fazlasıyla söz ettirdi. Ancak FET Coin fiyatı da düşüşten payını aldı. Fiyat, Haziran ayından bu yana sıkıştığı kanalda hareket ediyor ve BTC‘nin düşüşü onu 0,19 dolara kadar düşürebilir.

En iyi akıllı sözleşme platformlarından olan AVAX Coin için de durum pek iç açıcı değil. Kritik destek seviyesi 9,8 dolar bölgesinde ve fiyat buraya yakın seyrediyor. Kritik destek bölgesinin altında kapanışlar yeni ATL seviyesini getirebilir. AVAX, bu yıl %30’un üzerindeki enflasyonla ayakta kalmaya çalışırken, genel piyasa düşüşünün getirdiği kayıplarla da mücadele etmek zorunda kaldı.

Sonuç olarak, yatırımcıların uzun vadeli fiyat hedeflerini belirlerken altcoinlerin 2021 performanslarına değil, son 2 yıldaki arz değişimlerine bakmaları gerektiği görüşüne yer verildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uniswap (UNI) Coin: Düşüş Senaryosunda Beklenen Fiyatlar

Sonraki Haber

Litecoin Balinalarının Satışları ve LTC Fiyatının Geleceği

İlgili Haberler