Türklerin Favori Üç Altcoin’de Kilit Açma Süreci Başlıyor

Bitcoin Haber

Bu hafta, kripto para piyasasında önemli bir gelişme yaşanacak. Likit stake protokolü Lido DAO’nun yönetişim tokeni LDO, Avalanche Blockchain‘in yerel varlığı AVAX ve Yield Guild Games DAO’nun YGG tokeni önemli bir kilit açma sürecinden geçecek. Bu süreçte, bu altcoinlerin dolaşımdaki arzı artacak.

Lido DAO’nun yönetişim tokeni LDO’nun 26 Ağustos’ta 14.2 milyon dolar değerinde ve arzın yaklaşık yüzde 0,97’sine karşılık gelen 8.5 milyon adet LDO tokeninin kilidinin açılması planlanıyor. Bu tokenlar, halihazırda 300 milyondan fazla token tutan yatırımcılara dağıtılacak.

Avalanche Blockchain’in yerel varlığı olan AVAX, 26 Ağustos’ta dolaşımdaki arzın yüzde 2,77’sine karşılık gelen 102.86 milyon dolar değerinde 9.54 milyon adet AVAX coin’in piyasaya sürülmesiyle önemli bir kilit açma sürecinden geçecek.

Yield Guild Games’in DAO token’ı YGG token için de 27 Ağustos’ta yüzde 6,6’sına karşılık gelen 12 milyon adet YGG (2.87 milyon dolar değerinde) piyasaya sürülecek. Bu süreçte, coin/token kilit açılışlarının piyasa fiyatlarına etkisi tartışmalı bir konu olacak.

Son olarak, coin/token kilit açılışları, erken dönem yatırımcıların ya da proje ekibi üyelerinin ellerindeki coinler’i ya da tokenler’i bir bütün olarak satarak fiyat üzerinde baskıya neden olmamaları amacıyla önceden dondurulmuş coinler’in ya da tokenler’in kademeli olarak kilitlerinin açılarak piyasaya sürülmesidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Volatilitesi Düşmeye Devam Ediyor: Altına Yaklaşıyor!

Sonraki Haber

Shiba Inu’nun (SHIB) Shibarium Lansmanı Sonrası Tartışmalar ve Fiyat Düşüşleri Devam Ediyor

İlgili Haberler