Tron (TRX) Yorumları! Tron Fiyat Analizi!

Fatih Uçar

USDD krizinden kurtulan Tron yeniden yükselişe geçti. USDD yeniden dolara sabitliğini yakaladı. Geçtiğimiz ay kripto para piyasalarında yaşanan düşüş sebebiyle USDD 0,93 dolara kadar düşmüş, Tron ise bu süreçte ikinci LUNA olma ihtimaline karşın yoğun satışlarla karşı karşıya kalmıştı. Kötü günler şimdilik geride kalmışa benziyor. Peki ya bundan sonra?

Tron (TRX) Yorumları

Bugün Bitcoin fiyatı yeniden 21.000 doların üzerine çıktı. FOMC tutanaklarının açıklanmasıyla birlikte en azından ay sonundaki FED toplantısına kadar piyasalar bir nebze rahat nefes alabilir. Peki TRX tarafında neler oluyor? Birkaç gün boyunca 20/50 EMA’nın üzerinde bir pozisyonu koruduktan sonra, boğalar %38,2 Fibonacci desteğinin yakınında anında destek sağladılar.

20 EMA’dan gelen bir toparlanma, 0,07 dolarlık bölgeden olası bir geri dönüş öncesinde kısa vadeli bir toparlanmaya işaret edebilir. Yazı hazırlandığı sırada TRX %0.55 düşüşle 0,06707 dolar seviyesinden alıcı buluyor. TRX, 15 Haziran’da yıllık en düşük seviyesine düştükten sonra kademeli iyileşmeler gördü. Uzun vadeli desteğinden toparlanma, üç haftadan fazla süren trend çizgisi desteğini gerektirdi.

Tron Fiyat Analizi!

Alıcılar, özellikle fiyat hareketinin 20/50 EMA’nın üzerine çıkmasıyla, kısa vadeli avantajlarını ortaya koydu. Sonuç olarak, TRX dört saatlik zaman diliminde yükseliş flama benzeri bir yapı gördü. Devam eden bir yükseliş momentumu, TRX’in mevcut modelin üzerinde kırılmasına yardımcı olabilir. Bu durumda, 200 EMA, satın alma çabalarını 0,07 dolarlık bölgenin yakınından sınırlayabilir. Yükselişin geçersiz kılınması durumunda altcoin, 0,06 dolar bölgesinin yakınında %61,8 Fibonacci desteğine kadar bir düşüş görebilir. Yatırımcılar short pozisyonları için acele etmemelidir. Kripto para piyasalarının genel görünümü bu harekette etkili olacak.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı alım bölgesinden sert bir dönüş gördü. Bu sırada orta hatta yaklaşırken düşen bir kama oluşturdu. 50 seviyesinden herhangi bir geri dönüş, modelli bir kopuşa neden olabilir ve alıcıların bir ralliyi ilerletmesine yardımcı olabilir. Sonuç olarak %38,2 desteğine yakın mevcut kurulum göz önüne alındığında, TRX düşüş bölgesine geri dönmeden önce kısa bir toparlanma daha yaşayabilir. Ek olarak Bitcoin bugünlerde büyük bir kırılmaya hazırlanıyor ve oluşabilecek volatilite TRX yatırımcılarını olumlu/olumsuz etkileyebilir. Yatırımcıların BTC görünümünü yakından izlemesi gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

FTX CEO’su Kripto Paralar İçin Umutlu!

Sonraki Haber

Solana (SOL) Hakkındaki İddialar Fiyatın Düşmesini Sağlayabilir!

İlgili Haberler