Tomochain ve DWF Labs Anlaşması: TOMO Coin’in Değeri Artıyor

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında genel bir yükseliş yaşanıyorken, altcoin ekipleri bu durumdan faydalanmaya çalışıyor. Yazının hazırlandığı sırada TOMO Coin ekibi, bu trendi lehine çevirmeye çalışıyor. TomoChain ve DWF Labs, yeni bir anlaşma imzaladı. Tartışmalı şirket DWF Labs’ın son blog gönderisine göre TomoChain’e 10 milyon doların üzerinde yatırım yaptığı belirtiliyor.

Bu haberin ardından Binance borsasındaki TOMO Coin’in fiyatı hızla yükselmeye başladı. Fiyat artışı şimdilik 1,53 dolarda durmuş durumda. Günlük dip seviyenin 1,29 dolar olduğunu göz önünde bulundurursak, bu durumun önemli bir kazanım olduğunu söyleyebiliriz.

Ekip tarafından yapılan duyuruda, DWF Labs’ın sağladığı desteğin sadece finansal olmadığı vurgulanıyor. Şirketin likidite sağlayıcısı rolü ve sektördeki geniş ağıyla ekosistem geliştirme yol haritasını güçlendireceği belirtiliyor.

Duyuruya göre, sürdürülebilir büyümeyi ve genişlemeyi devam ettirmek için TomoChain topluluğunun sürekli büyümesini teşvik edecek ekosistem girişimleri ve araçlar geliştirmek için de aktif olarak çalışılacağı ifade ediliyor. Bu durum, TOMO Coin’in değerinin artmasında önemli bir faktör olabilir.

Sonuç olarak, TomoChain ve DWF Labs arasındaki bu anlaşma, TOMO Coin’in değerinde önemli bir artışa sebep oldu ve bu durum kripto para piyasalarında dikkatleri üzerine çekti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale, Ethereum Trust’ı ETF’ye Dönüştürme Planını Açıkladı

Sonraki Haber

Friend Tech, Sosyal Medya Platformunda Yeni Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

İlgili Haberler