Time New Bank Coin (TNB) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin Haber

Time New Bank Coin (TNB), Ethereum ağı üzerine kurulu bir varlık değerleme ve yatırım projesidir. ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olan TNB, bireysel ve kurumsal yatırımcıların varlıklarını değerlemelerine aracılık eder.

TNB, akıllı sözleşmelere dayalı bir sistem üzerinde çalışır ve yatırımcıların, üçüncü taraf olmaksızın, akıllı sözleşmeler aracılığıyla yatırım getirilerini güvenli bir şekilde almasını sağlar. Proje, bir tür mevduat sistemi işlevi görür ve uluslararası bir kişisel halka arz platformu olarak da bilinir.

Şirketlerin TNB ağı üzerinden halka açılmasını sağlayarak bireysel yatırımcıların bu yatırımları blockchain ağı içindeki akıllı sözleşmeler aracılığıyla güvenli bir şekilde değerlendirmelerine olanak tanır. TNB, zaman odaklı bir kripto para projesi olarak tanıtılır ve “zamanı dijitalleştirme” hedefiyle geliştiriciler zaman varlıklarının değerini tokenler aracılığıyla aktarmayı amaçlar.

Bir kullanıcı, ağ üzerinde zaman harcadığı bir yetenek veya beceriyi paraya çevirip TNB Coin olarak ödeme alabilir.

Makale yazıldığı sırada TNB Coin 649. sırada yer almakta ve 2017 yılındaki boğa koşusundan bu yana neredeyse aktif değil. Binance üzerindeki grafiğine bakıldığında, BTC paritesinde dahi hacmi çok düşük. TNB Coin’in toplam arzı 4.415.707.418 olup, sirkülasyonda yalnızca 3.634.727.418 TNB bulunmaktadır.

TNB Coin satın almak için Binance platformu kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Binance’de dolar bakiyesi yatırarak ya da yerine kullanılabilecek bir kripto para satın alarak TNB Coin alabilirsiniz. İstenen miktarda TNB Coin alımı için Binance üzerinden TNB/BTC çiftini seçip işlemi onaylayarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Kripto Paralar Neden Yükseliyor?

Sonraki Haber

Peter Schiff’ten Bitcoin İçin Cesur Fiyat Tahmini

İlgili Haberler