Terra Luna Classic, Spam Tekliflere Karşı Depozito Miktarını Artırıyor

Bitcoin Haber

Terra Luna Classic, Luna fiyatlarındaki düşüş sonrasında artan spam teklifler konusunda endişeleri dile getirdi. Bu konuda oylama süreci devam eden birden çok teklif bulunuyor. Bu teklifler arasında, yeni bir teklif yükseltme öncesi, potansiyel bir fiyat artışı beklentisiyle minimum depozito gereksiniminin 1 milyon LUNA’dan 5 milyon LUNA’ya çıkarılması öneriliyor. Bu önlem, Terra Luna Classic topluluğunda oylamaya sunulan spam ve ilgisiz tekliflere karşı bir engel oluşturmayı amaçlıyor.

Hexxagon adlı geliştirici ekip tarafından spam tekliflerde artış gözlendi. Bu geliştirici ekip, doğrulayıcıların mevcut 1 milyon LUNC eşiğinin bu istenmeyen teklifleri caydırmada yetersiz olduğu konusunda hemfikir. Bu teklif, “Evet” oylarının %34’ünden, “Hayır” oylarının %64’ünden ve “Veto ile Hayır” oylarının %2’sinden destek alıyor. Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu gibi dokuz doğrulayıcı bu öneriyi destekliyor.

L1 Terra Classic Görev Gücü, 12 Eylül Türkiye saati ile 12:57’de yapılması planlanan v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için hazırlık yapıyor. USTC Quant ekibi, USTC’nin dengesini yeniden tesis etmek amacıyla Geri Alım Raporunu sağlamak için merkezi borsa ile temas başlattı.

Son olarak LUNC ve LUNA, topluluk tarafından onaylanan önemli tekliflerin etkisiyle son dönemde işlem hacimlerinde önemli bir artış yaşadı. LUNA, geçtiğimiz hafta %5’in üzerinde bir büyüme kaydederken, LUNC de L1TF geliştirici ekibinin çekirdek yükseltmesi beklentisiyle yukarı yönlü bir ivme gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

G20 Ülkeleri, Kripto Varlık Raporlama Çerçevesi’ni Hızla Uygulama Çalışmalarına Başladı

Sonraki Haber

Ripple’ın Hukuk Sorumlusu SEC’in Son Sunumunu Çelişkili Olarak Nitelendirdi

İlgili Haberler