Terra Classic (LUNC) Ekosistemi ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Terra Classic, dijital para birimi Terra’nın (LUNA) çökmüş ekosisteminin orijinal zinciri olarak bilinen LUNC, genel piyasanın düşüş eğilimi sırasında değerini toparlama çabalarına devam ediyor. LUNC topluluğu, token’ın değerini potansiyel olarak etkileyecek çeşitli girişimleri hayata geçiriyor. Bunların arasında ağ yükseltmeleri ve token yakma mekanizmaları gibi önemli değişiklikler bulunuyor.

LUNC’un gelecekteki fiyat projeksiyonları, topluluk içinde önemli bir konu olmaya devam ediyor. PricePredictions.com tarafından yapılan bir tahmine göre, LUNC’un fiyatı 30 Eylül 2023’te 0,000060 dolar olması bekleniyor. Bu, yaklaşık %0,6’lık bir düşüşü temsil ediyor.

LUNC token başlangıçta yükseliş eğilimleri gösterse de, hesaplamalar LUNC için oldukça karamsar bir tablo çiziyor. Buna rağmen, Binance‘in Terra ağı yükseltmesine destek verdiği Temmuz ayında kısa süreli bir artış yaşandı. Topluluk, çekirdek yükseltme teklifini ve diğer önemli değişiklikleri oylamaya devam ediyor.

Terra Classic topluluğu, onaylayıcılar için dinamik asgari komisyonların uygulanmasına yönelik bir teklifi kabul etti. Bu teklif, ağı güçlendirmeyi ve merkeziyetsizliği artırmayı hedefliyor. Topluluk, ağın faydasını artırmak için devam eden yakma mekanizmaları gibi diğer girişimleri de destekliyor.

Terra Classic şu anda %0,6 düşüşle 0,0000605 dolardan işlem görüyor. Son bir hafta içinde token %5’ten fazla düştü. Ancak, eğer LUNC tüm zamanların en yüksek piyasa değerine ulaşırsa, token’ın muhtemelen 0,0070446 dolardan işlem göreceği tahmin ediliyor. Bu da, 119,18 dolarlık rekor fiyatından yaklaşık %99,99994 daha düşük olacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cardano (ADA) Fiyatı Yükseliş İçin Sinyaller Veriyor mu?

Sonraki Haber

PEPE Kripto Parasında Toparlanma Sinyalleri Görülüyor

İlgili Haberler