Telegram’ın Kripto Parası TON Coin Neden Yükseliyor ve Fiyat Tahmini

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki artış devam ederken, TON Coin yatırımcıları da önemli ölçüde kazanç elde ediyor. Düzenleyici baskı nedeniyle Telegram’ın kripto para projesi TON Coin, son entegrasyon müjdesiyle yükselişe geçti ve en büyük dokuzuncu kripto para konumuna yükseldi.

TON Coin’in fiyatındaki artışın temel sebebi, teknik cephede azalan direnç çizgisinin aşılması ve Telegram ile yapılan entegrasyon duyurusu. Devam eden yükselişin hedefi 2,97 dolar zirvesi ve RSI verisi rallinin devam edeceğini gösteriyor.

TON Coin, Aralık 2022’de 2,97 dolarlık en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra, azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Ancak Ağustos ayında daha yüksek bir dip oluşturdu ve sonrasında hızla artışını sürdürdü.

TON Coin fiyatının yakında yeni bir zirveye ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu zirve için olası bir hedef 2,77 dolar. Yakında görülecek yeni zirvenin ardından 1,77 dolar ile 1,97 dolar arasında bir dip görülebilir.

Sonuç olarak, TON Coin için en olası tahmin yükseliş yönünde. Aralık 2022’nin en yüksek seviyesi olan 2,97 dolara bir hareket görebiliriz. Ancak momentumun korunamaması durumunda 2,77 dolarda olası bir erken zirve de olabilir. Bu seviyenin kaybedildiği ortamda yeni dip 1,77 dolar civarında oluşabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Neden Yükseliyor? Kripto Dünyasındaki Yükselişin Ardındaki Etkenler

Sonraki Haber

Kripto Para Yatırımlarında Son Durum: Bitcoin Liderliğini Sürdürüyor

İlgili Haberler