Tecrübeli CEO İddialı Konuştu: BTC’yi Önümüzdeki 2 Yılda Ne Bekliyor?

İlayda Peker

Goldman Sachs’ın eski hedge fon yöneticisi Raoul Pal, son zamanlarda Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamalarla ekosistemde adından sıkça söz ettiriyor. Şu anda Real Vision CEO’su olan Pal, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda yine Bitcoin’e (BTC) değindi ve varlığın önümüzdeki iki yılı ile ilgili açıklamalar yaptı.

Bitcoin’in Önümüzdeki 2 Yılı

Pal yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in, günümüzde devam eden ve önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan makroekonomik ortamda büyük bir başarı elde edeceğini belirtti. Ayrıca Pal, Bitcoin’in büyük bir farkla önümüzdeki iki yılın en iyi performans gösteren varlığı olacağını da iddia etti.

Bunların yanında konuyla ilgili açıklamalarında Pal, günümüzde yaşananların hepsinin uzun vadeli boğa piyasası sinyalleri olduğunu ifade etti ve “Grafiklerdeki olasılıklar, Bitcoin’in önümüzdeki 24 ay boyunca ve büyük bir farkla dünyanın en iyi performans gösteren varlığı olacağını gözler önüne seriyor.” yorumunu yaptı.

Öte yandan tecrübeli yatırımcının yorumlarının BTC’nin dünyadaki G4 bilançosundaki büyümeyi geride bırakan tek varlık olduğunun ortaya çıkmasından hemen sonra gelmesi de dikkat çekti. Pal’a göre bu durum parasal enflasyonla mücadelede en uygun varlığın Bitcoin olmasını da sağlıyor.

Ayrıca Pal’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda kullandığı ifadeler de Bitcoin ile ilgili ne kadar heyecanlı olduğunu ortaya koyuyor:

Aslında yalnızca bir varlık G4 bilançosundaki büyümeyi dengeledi. Hisse senetleri değil, tahviller, emtia değil, kredi değil, değerli metaller ya da maden değil. Hemen hemen her zaman yalnızca bir varlık devasa bir şekilde daha iyi performans gösterdi: Evet, Bitcoin.

Fiyat Beklentileri

Raoul Pal son açıklamalarında her ne kadar fiyat beklentilerine değinmemiş olsa da daha önceki yaptığı açıklamalarda bu konuda da oldukça pozitif olduğunu ortaya koymuştu. Örneğin; Mayıs ayında yaptığı açıklamalarda CEO, Bitcoin’in 1 milyar dolara ulaşma ihtimali olduğunu dile getirmişti.


Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Engellerden Kaçmak İsteyenlerin Yeni Sevgilisi: Bitcoin” 

Sonraki Haber

Yüzde 9.000 Kazandıran Altcoin’de Düşüş Başladı Mı?

İlgili Haberler