STORJ Coin’in Yükselişi: 5 Ayın En Yüksek Seviyesi Hedefleniyor mu?

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasında hareketlilik sürüyor. STORJ, dört haftanın en yüksek seviyesine çıktı. Eğer bu ivme sürerse, STORJ’un Mayıs ayından beri görülmemiş 0,5000 dolarlık seviyeyi hedefleyebileceği düşünülüyor. Ancak, negatif momentumun piyasa kontrolünü yeniden kazanması durumunda, bir sonraki destek seviyesi olan 0,3500 dolara gerileme yaşanabilir.

Piyasadaki dalgalanmalar sonucunda STORJ’da yoğun balina aktivitesi görüldü. Üç önemli cüzdan, borsalardan toplamda 34,9 milyon dolarlık STORJ transferi gerçekleştirdi. Bu durum, kurumsal yatırımcıların STORJ’a olan güvenini gösteriyor olabilir.

STORJ/USD piyasasında Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) görülen 75,92’lik değer, piyasanın yükseliş yönünde olduğunu gösteriyor. Ancak, aşırı alım durumunun daha da güçlenmesi, piyasada önemli bir düşüş riskini beraberinde getirebilir.

STORJ/USD piyasasında Chaikin Para Akışı (CMF) değeri 0,16 ile satın alma baskısını gösteriyor. Ancak, sıfır çizgisine olan yakınlığı, satış baskısının fiyatı düşürebileceği ihtimalini gösteriyor.

Para Akışı Endeksi’nin 85,55 olması, STORJ/USD piyasasında satın alma baskısının olduğunu gösteriyor. Ancak, aşırı satın alınmış bir durum söz konusu olduğu için, yatırımcıların bir piyasa çöküşü olasılığını göz önünde bulundurması gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerin Mevcut Durumu: AVAX, LUNA ve CHZ Coin Analizi

Sonraki Haber

Hong Kong’da JPEX Borsası Sorunları Kripto Düzenlemelerini Gündeme Getiriyor

İlgili Haberler