Solana’nın Yeni Ortaklık Açıklaması ve Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Solana, geçtiğimiz Kasım ayında 8 dolara kadar düşen fiyatına rağmen direnç gösterdi ve son günlerde hareketli yapısıyla dikkat çekti. Solana’nın ekibi, blockchain ağının bir geleceği olup olmadığı tartışmalarına rağmen, yeni güncellemeler yayınlamaya ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yatırımcılarına güven vermek için varlığını ve yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Solana ekosisteminde birçok gelişme gizli olarak yaşanıyor. Özellikle Solana’nın DeFi akıllı sözleşmelerinde kilitli varlıkların toplam değeri, 2023 yılının Ocak ayında 210 milyon dolardan Ekim ayında 331 dolara yükseldi. Bu durum, yatırımcıların gözünü Solana’nın 2021’de ulaştığı 260 dolarlık fiyat seviyesine çeviriyor.

2023 yılının başından bu yana Solana’nın toparlanması emin adımlarla ilerliyor ve son 24 saatlik grafikler boğaların güç kazandığını gösteriyor. Solana’nın fiyatı, boğaların desteği ile 25 doların üzerine çıktı ve %6,23 artış yaşadı. Solana’nın önümüzdeki hedefi, 25 doların üzerinde kalıcılık sağlamak ve bu seviyeyi koruyarak yükseliş hissini güçlendirmek olabilir.

Yatırımcılar, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesinin günlük grafikte bir satın alma sinyalleri vermesiyle Solana’da long pozisyonlara giriş için yeni fırsatlar arayabilirler. MACD çizgisinin (mavi) kırmızı sinyal çizgisinin üzerine çıkmasıyla satın alım ortamı oluştu. Ancak, 30 dolar fiyatını hedefleyen yatırımcıların yükselişi doğrulayabilmeleri adına kritik nokta 25 doların üzerinde bir günlük kapanış olacak. Aksi bir durumda, Solana’nın fiyatı 25 doların altında kalabilir ve bu durum fiyatın 20 dolara gerçekleşebilecek bir düşüşü tetikleyebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu Coin’in Fiyatı Artabilir mi? Güncel SHIB Fiyat Analizi

Sonraki Haber

Kripto Paraların Geleceği ve Altcoinlerin Yükselişi

İlgili Haberler