Solana’nın Geleceği: Yükselişe Geçecek Mi?

Bitcoin Haber

Son dönemin popüler altcoin’lerinden Solana (SOL) hakkında analizlerde bulunuldu. Son zamanlarda düşüş trendinde olan Solana’nın fiyatı, 20 dolar psikolojik seviyesini kırdı. Ancak bu durumun Bitcoin‘in fiyat hareketlerine bağlı olarak değişebileceği belirtildi. Ayıların hakimiyeti sürerken, fiyat boğalar için önemli bir ilgi alanı etrafında dalgalanıyor. Günlük zaman diliminde Chaikin Para Akışı (CMF) göstergesindeki artış, yatırımcıların Solana’ya teklif vermeye hazırlandığını gösterdi.

Yükseliş emir bloğunun (OB) varlığı, fiyatın tersine dönme olasılığını artırdı. Göreceli Güç Endeksi’nin nötr seviyede olması, alım ve satım baskısının eşit olduğunu gösterdi. Yükseliş OB’deki talep artışı, alıcıların 20 dolar seviyesini hızla geri kazanıp 22-22,5 dolar fiyat bölgesini hedeflemesini sağladı.

Coinalyze verilerine göre, Solana’nın fiyatı 19 dolar seviyesi etrafında dalgalanırken Açık Faizde ılımlı bir artış gözlenmiş. Vadeli işlemler piyasasına milyonlarca dolar aktığı görüldü. Aynı zamanda, borsada long pozisyonların payı günlük zaman diliminde %51.33 olarak belirtildi.

Birlikte değerlendirildiğinde, bu durum Solana için sağlam bir yükselişin kapısını aralayabilir. Ancak yatırımcıların, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları nedeniyle risk taşıdığını unutmamaları ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri gerektiği hatırlatıldı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Terra Classic Topluluğunda Spam Tekliflerle Mücadele İçin Minimum Depozito Miktarı Tartışılıyor

Sonraki Haber

Gelecek Hafta Kripto Para Piyasalarında Neler Olacak?

İlgili Haberler