Solana’da (SOL) Son Durum ve Önemli Seviyeler!

İlayda Peker

Popüler kripto para analistleri, Solana’nın (SOL) yükseliş eğilimini sürdürmek için aşması gereken kilit seviyeleri belirlemek için Solana’nın fiyat performansını analiz etti ve sonuçlarını sosyal medyada paylaştı.

Solana Önemli Seviyeler

Solana’nın fiyatı son birkaç gün içinde istikrarlı bir şekilde yükseldi ve akıllı sözleşme platformu, bu hafta daha geniş bir kripto para piyasası toparlanmasının ortasında haftalardır ilk kez 100 doların üzerine çıktı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile SOL 102 dolar bandında işlem görüyor.

Popüler kripto para piyasası analisti Michaël van de Poppe’ye göre, SOL fiyatı yükseliş eğilimini sürdürmeden önce 112 ile 130 dolar arasında bir direnç ile karşılaşabilir. Solana, geçen yılın sonlarında görülen tüm zamanların en yüksek seviyesi 250 dolardan ise oldukça uzak durumda.

Analiste göre kripto para biriminin fiyatı, geçen ay günlük aktif kullanıcılarının artması ve Coinbase Cüzdanına eklenmesi de dahil olmak üzere birçok gelişmenin ortasında belirgin bir şekilde toparlanıyor.

Solana’daki Gelişmeler

Kripto para birimi yakın zamanda, yatırımcılara Ethereum (ETH) dışında çeşitli akıllı sözleşme ağlarına yatırım yapma imkanı sunan Grayscale Investments adlı yeni bir fona dahil edildi. Cardano (ADA) ile birlikte, Ethereum Fund’dan (GSCPxE) Grayscale Sözleşme Platformu’nda en üst sırada yer alıyor.

Öte yandan bir başka popüler kripto para analisti olan Ali Martinez de yakın zamanda Solana’nın fiyatının günlük grafikte düşen bir takoz oluşturduğunu belirtti ve 94 doların üzerinde kesin bir kapanışın SOL’yi 120 dolara gönderebileceğini ekledi.

Bunlara ek olarak Solana, eski Qualcomm, Intel ve Dropbox mühendisleri tarafından kurulmuş, yetkilendirilmiş bir Hisse Kanıtı (dPoS) konsensüs algoritması kullanan yüksek performanslı bir blok zinciridir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Piyasada Son Durum Ne? BTC ve Altcoin’ler Ne Yöne Gidecek?

Sonraki Haber

Demir Demirkan Rock’n’Verse’e Geliyor: Canlı Yayın Bu Akşam 20:00’de

İlgili Haberler