Solana (SOL) Yatırımcılarına Büyük Kazançlar Getirebilir: Kripto Para Analisti

Bitcoin Haber

Tecrübeli kripto para analisti ve trader Altcoin Sherpa, Ethereum’un en güçlü rakibi Solana’nın (SOL) yatırımcılara büyük kazançlar getirebileceğini belirtti. Anonim analist, Solana’nın güçlü bir altcoin projesi olduğunu ve bir sonraki boğa piyasasında iyi performans gösterebileceğini ifade etti. Ancak, SOL’un boğa bölgesine ulaşmasının kolay olmayacağını ve kısa vadede sancılı bir süreç yaşanabileceğini söyledi.

Altcoin Sherpa, iflas eden kripto para borsası FTX’in elinde bulunan yüksek miktardaki SOL’leri tasfiye etmesi halinde, SOL’un 5 dolara kadar düşebileceğini belirtti. FTX’in şu anda elinde yaklaşık 1.16 milyar dolar değerinde SOL bulunuyor. Analistin tahminine göre, bu durum SOL’un büyük bir düşüş yaşamasına ve ardından V şeklinde bir yükselişe geçmesine neden olabilir.

V şeklinde bir yükseliş, bir varlığın sert şekilde düşmesi ve ardından yukarı yönde sert bir hareketle yükseldiği bir teknik formasyonu ifade ediyor. Altcoin Sherpa, SOL’un 5 dolara düşebileceğini, ancak bu düşüşün uzun vadeli bir yükselişi tetikleyebileceğini belirtti. Analist, SOL’un böyle bir durumda 10 dolar seviyesinde biriktirmeye başlayacağını ekledi.

Son olarak, CoinMarketCap verilerine göre SOL, son 24 saatte yüzde 0,96 yükselişle 18,16 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası ABD’den Gelecek Enflasyon Verilerini Bekliyor

Sonraki Haber

Binance (BNB) Yeni Stablecoin, Bitcoin (BTC) ETF’leri ve Everlodge (ELDG)

İlgili Haberler