SOL Coin’in Yükselişi Devam Ederken Yatırımcıların Beklentisi Artıyor

Bitcoin Haber

Kripto paraların değerlerindeki yükseliş bu haftayı bazı altcoinler için cazip kıldı. Çift haneli yükseliş gösteren SOL Coin’in fiyatı bir kez daha 27 dolar direncine dayandı. BTC fiyatının yeniden 30.000 doları aşması ve 28.800 dolar direncinin desteğe dönüşme ihtimali yatırımcılar için heyecan verici oldu. Yatırımcılar temkinli olmalarına rağmen, bu bölgede haftalık kapanışın gerçekleşmesi durumunda altcoinlerde yeni zirveler tetiklenebilir.

SOL Coin, belirsiz ortama rağmen pozitif ayrışan kripto paralar arasında yer aldı. Kurumsal talebe 2-3 haftadır dikkat çeken SOL Coin, CoinShares verilerine göre yatırımcıların beklentisini artırmış olabilir. Analistler, SOL Coin’in fiyatının 40 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

Yılın en yüksek seviyesine denk gelen 38 dolarlık yatay direnç alanına dikkat çeken analistler, SOL Coin’in teknik yapısının beğenildiğini belirtiyorlar. SOL Coin, 26-27 doların üzerine çıktıktan ve üzerinde tutunduktan sonra 38-39 dolar test edilebilir.

Diğer taraftan, CryptoGodJohn SOL Coin’in 250 doları hedeflediğini ve destek sürerse 450 dolara kadar ralli yapabileceğini iddia ediyor. Bu tahmin, 2025’te kilidi açılacak devasa FTX ve Alameda varlıkları nedeniyle uçuk görünüyor.

Günlük grafikteki okumalar, SOL Coin’in Şubat ayından bu yana IH&S formasyonunda işlem gördüğünü ve günlük kapanışın 26 dolar üzerinde olması durumunda ilk büyük teyit geleceğini gösteriyor. Ancak düşüş başlarsa, SOL Coin’in 18 dolara dönüş yapabileceği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yükselirken Halka Açık Kripto Şirketlerinde Kriz: Eylül Ayında Neden Düşüş Yaşandı?

Sonraki Haber

Bitcoin Analizleri: Haftalık Kapanış ve Ralli Senaryosu

İlgili Haberler