Sinema Devi, Ödeme Yöntemi Olarak Shiba Inu Eklemeyi Araştırmaya Başladı!

İlayda Peker

AMC Theatres, popüler şaka token’ı Shiba Inu‘yu (SHIB)  kripto para birimi ödeme seçenekleri listesine eklemek için çalışmalara başlayacağını açıkladı. Dolayısıyla CEO’nun da belirttiği gibi dev sinema zinciri dijital varlık odaklı yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor.

AMC’nin Kripto Para Adımları

AMC CEO’su Adam Aron yakın zamanda yaptığı açıklamalarda, Shiba Inu’yu (SHIB) bir ödeme yöntemi olarak nasıl ekleyebileceklerini araştırdıklarını açıkladı. Bunun yanında bu yılın başlarında ortaya çıkan bilgilerde, AMC’nin müşterilerinin BTC, ETH, LTC ve BCH ile biletleri ve bazı ürünleri satın almalarına izin verecek uygulamayı başlattıkları ortaya çıkmıştı.

Öte yandan kısa bir süre sonra firma, devam eden şaka coin çılgınlığından yararlandı ve Dogecoin‘i de ekledi. Aron, Ekim ayının sonunda Twitter üzerinden yaptığı bir ankette de Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kabul edip etmemesi gerektiğini sordu.

Shiba Inu AMC’ye Geliyor Mu?

Bahsi geçen anket sonuçlarına göre katılımcıların büyük çoğunluğu SHIB’in bir ödeme yöntemi olarak AMC’ye eklenmesi gerektiğini düşünüyor. CEO da bu anketi göz önünde bulundurarak bu işlemin nasıl gerçekleşeceği noktasında araştırmalar yaptıklarını açıkladı.

Aron konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bugün, son birkaç aydır üçüncü taraflarla hem kripto para birimini nasıl kabul edebileceğimizi hem de AMC’nin kendi kripto para birimini başlatmayı düşünmesinin mümkün olup olmadığını araştırdığımızı doğrulayabilirim.” sözlerini kullandı.

Buna ek olarak firma, sinema salonlarında gösterilen filmler ile ilgili de bir NFT projesi üzerinde çalıştığını da doğruladı.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uzman Analist Açıkladı: Bu 2 Altcoin Çok Büyük Artış Yaşayabilir!

Sonraki Haber

Discord’un Kripto Cüzdan Hamlesi Sonrasında Ekosistem İkiye Bölündü

İlgili Haberler