Shiba’dan Önemli Transfer: Metaverse Güçleniyor!

İlayda Peker

Pazartesi günü yayınlanan bir duyuruya göre, Fransız-Amerikan çokuluslu şirketi Technicolor’da kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yapan tecrübeli isim Marcie Jastrow, Shiba Inu Metaverse’in ekibiyle güçlerini birleştirdi.

Shiba Inu’dan Önemli Transfer

Jarstow yaptığı açıklamada, “muhteşem” projenin bir parçası olmaktan onur duyduğunu belirterek, meme token’ın kripto para birimi sektöründeki en sağlam topluluklardan birine sahip olduğunu sözlerine ekledi. Technicolor, Call of Duty, Resident Evil, FIFA ve daha pek çok popüler oyun üzerinde çalışmış bir şirket olarak tanınıyor.

Yapılan açıklamalara göre eski Technicolor yöneticisi, marka ortaklıklarını güvence altına almaktan öncelikli olarak sorumlu olacak. Bunun yanında bildiğiniz gibi ilk olarak Şubat ayında duyurulan Shiba Inu Metaverse, Mart ayı sonlarında tanıtıldı. Dijital araziler ise Nisan ayı başlarında satışa çıktı.

Öte yandan Mayıs ayının başlarında Shiba Inu ekibi, kullanıcıların SHIB token’ının yardımıyla dijital arazi alanlarını satın almaya başlayabileceklerini açıkladı.

Shiba Fiyatı

Piyasanın en büyük ikinci meme token’ı konumunda bulunan Shiba Inu (SHIB), yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000011 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde %6 değer kaybeden Shiba son 1 ayda da %51 gerileme yaşadı.

Analistlere göre Shiba için önümüzdeki 12 ay çok önemli. Çünkü hem Shiba ile ilgili yeni gelişmelerin ekosisteme adapte olup olmadığı görülecek hem de henüz uygulamaya alınmamış yenilikler kullanıcılar ile buluşturulacak.

Bunun yanında grafiklere bakıldığında şu anda 0,000009 dolar seviyesi Shiba için destek görevi görürken 0,000021 dolar seviyesi de direnç olarak işlem görüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı Mı?

Sonraki Haber

Coinbase’den BNB Chain ve Avalanche Hamlesi

İlgili Haberler