Shiba Inu Kullanım Durumu Artıyor! SHIB’de Neler Oluyor?

İlayda Peker

Popüler memecoin Shiba Inu’nun (SHIB) sahipleri artık Shiba metaverse‘de arazi satın almak için kripto para birimini kullanabilecekler.

Shiba Metaverse Büyüyor

Çarşamba günü, Shiba Inu ekibi, SHIB token’ının artık yakın zamanda açıklanan sanal gerçeklik projesi “SHIB: The Metaverse”de arazi parsellerini mintlemek için kullanılabileceğini Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile paylaştı.

SHIB: The Metaverse’de sunulan 100.595 farklı arazi parçası bulunuyor. Başlangıçta yalnızca ETH kullanarak arazi satın almak mümkündü. Bundan sonra ise SHIB’nin metaverse projesine entegrasyonu, yalnızca arazi satın almayı değil, aynı zamanda kullanıcılara sanal arazileri için ek özelleştirme seçenekleri de sunacak.

SHIB Metaverse’deki toprak sahipleri, pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynaklar toplayabilecek ve bunlar henüz açıklanmasa da ödüller kazanabilecek.

Ayrıca SHIB metaverse’deki arazi parselleri, aşamalar halinde piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. Giriş aşamasında, 13 Nisan’da arazinin dört kategoriye ayrılmasıyla 36.431 parselin kilidinin açıldığını gördük: Gümüş Kürk, Altın Kuyruk, Platin Pençe ve Elmas Dişler, 0,2 ETH ile 1 ETH arasında fiyatlandırıldı.

Shiba Inu’nun Değişen Pozisyonu

SHIB’yi yalnızca hype ve Elon Musk tweet’leri tarafından yönlendirilen basit bir memecoin olarak gösteren popüler anlatıya rağmen, SHIB ekosistemi NFT’leri ve ShibaSwap’ı destekleyecek şekilde büyüdü.

SHIB ekosistemi ayrıca geliştiricilerin metaverse projesi geliştirilirken daha önemli bir rol oynayacağını söylediği LEASH ve BONE dahil olmak üzere yan tokenlerden da oluşuyorr. Şu anda, LEASH’lerini kilitleyen kişilere arazi tekliflerine öncelikli erişim verilirken, BONE, sahiplerinin metaverse  geliştirilmesiyle ilgili kararlarda oy kullanmasına izin veren bir yönetim token’ı olarak nitelendirilebilir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Acardex, Erken Yatırımcılar İçin Ön Satışını Başlatıyor!

Sonraki Haber

Elon Musk’tan Yatırım Tavsiyesi!

İlgili Haberler