Shiba Yakımları Dönüm Noktasında: Burning’de Rekor Kırıldı

İlayda Peker

Shiba Inu fiyatını uzun vadede yükseltmesi beklenen burning etkinlikleri devam ediyor. Elde edilen son bilgilere göre geçtiğimiz hafta 1,63 milyar adet SHIB, hiç kullanılmayacak bir cüzdana gönderildi ve sonsuza kadar dolaşımdan çıkmış oldu.

SHIB Yakımları Devam Ediyor

Yapılan açıklamalara göre geçtiğimiz hafta yakılan miktar, Shiba Inu için bir rekor olarak tarihe geçti. Shibburn’ün son verileri, önceki yedi gün içinde 1,63 milyar SHIB token’ının imha edildiğini yani yakıldığını gösteriyor. Dolayısıyla topluluk tarafından yönetilen bu yakımlar son 1 hafta içinde önemli bir dönüm noktasına ulaşmış oldu.

Elde edilen net bilgilere göre, geçen hafta 1.633.542.121 SHIB token’ı 55 işlemle yakıldı.

Resmi olmayan Shiba token’ları olarak nitelendirilen SHIB Super Store, ETH SHIBA ve 1CENT dahil olmak üzere topluluk liderliğindeki üç yakma girişimi, yakımların dönüm noktasına ulaşma durumu tetiklemiş gibi görünüyor.

Yapılan açıklamalara göre geçen haftanın ilk gününde, yani 14 Mart 2022 Pazartesi günü, birbiriyle alakasız ve resmi olmayan iki Shiba Inu tokeni ETH SHIB ve 1CENT, 400.068.259 ve 327.564.569 adet SHI’i yaktıklarını duyurdu. Ancak yatırımcılar bu iki token’ın resmiyette Shiba Inu ile bağlantısı olmadığını unutmamalı.

SHIB Super Store

Sadece iki işlemde 727 milyonun üzerinde SHIB token’ının bu yakımının ardından, SHIB Super Store adlı başka bir topluluk liderliğindeki yakma girişimi, 17 Mart’ta SHIB Burn Etkinliği düzenledi. Başarılı bir şekilde 13.118 dolar değerinde 595.232.837 adet SHIB token’ı yakım cüzdanına gönderildi.

Buna ek olarak SHIB Super Store, SHIB’yi yakmak için farklı yöntemler kullanıyor. SHIB token’larını yakmak için birincil gelir kaynakları, Google Play Store’da oynanabilecek Bricks Buster ve Candy Trips adlı iki oyun. Herkes bu oyunları cep telefonunda oynarken SHIB’yi yakabilir ve SHIB Burn’e katkıda bulunabilir.


Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Piyasada Son Durum: Bitcoin (BTC) ve Altcoin Fiyatları!

Sonraki Haber

Coinbase Pay Kullanımda: Yeni Uygulama Nasıl Çalışacak?

İlgili Haberler