Shiba Inu’ya (SHIB) Bir Destek Daha Geldi!

İlayda Peker

İlk metaverse birikim kartlarını oluşturan bir start-up olan Mover, Twitter’dan yaptıkları bir paylaşım ile SHIB, LEASH ve BONE üçlüsü için destek eklediklerini kamuoyu ile paylaştı.

Shiba İçin Yeni Bir Destek

Böylece artık tasarruf kartlarına Shiba Inu ve diğer iki kripto para birimi ile yükleme yapılabilecek. Shiba Inu üçlüsü dışında, mevcut yükleme seçenekleri arasında Ethereum (ETH), Magic Internet Money (MIM), Olympus DAO (OHM), Frax Coin (FRAX) gibi kripto para birimlerinin yanı sıra birkaç stabelcoin bulunuyor.

Mover, çeşitli metaverse’lerden ödüller toplayan ve bunları tek bir bakiyede saklayan kişiselleştirilmiş bir tasarruf kartı ile birlikte kullanıcılara NFT’ de sunuyor. Platform, otomatik yeniden dengeleme ve yield collection gerçekleştirerek tasarruflarda %6,58 APY sunuyor.

NFT ile birlikte gelen yeni girişimin banka kartı, Visa kartlarını destekleyen tüm yerlerde kripto para kullanılmasına da izin veriyor. Bu, desteklenen kripto para birimlerinin binlerce işletmede harcanabileceği anlamına geliyor.

Bu ayın başlarında, Mover DropsDAO ile ortaklık kurarak bir Mover kasasında NFT kredileriyle ödünç alınan varlıklar üzerinde pasif tasarruf getirileri elde etmeyi mümkün kıldı.

2020 yılında kurulan Mover, Kasım ayında kontrolü topluluğa devrederek merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) haline geldiğini duyurdu. Mover Pylon Yönetim Organı ise topluluk fonunu yönetmekten ve yönetişim tekliflerini sunmaktan sorumlu.

Shiba Inu Fiyatı

Bir şaka coin olan SHIB yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000031 dolardan işlem görüyor. Bir Dogecoin katili olarak kendini tanıtan Shiba Inu, son zamanlarda oldukça fazla ortaklık ile gündeme dahil olmayı başarıyor. Bu noktada analistler SHIB fiyatının artabileceğini ancak bunun için genel kripto para piyasasındaki durumun da çok önemli olduğunu dile getiriyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin, Teknoloji Hisselerinden Daha İyi Performans Sergiliyor!

Sonraki Haber

PlanB, Yeni Bitcoin Hedefini Açıkladı ve Şaşırtmadı!

İlgili Haberler