Shiba Inu’nun Shibarium’un Beta Lansmanının Yakın Olduğunu Söyledi

Bitcoin Haber

Elde edilen son bilgilere ve paylaşılan açıklamalara göre Shiba Inu‘nun merakla beklenen katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium neredeyse piyasaya sürülmeye hazır.

Shibarium Gelişmeleri

Shibarium‘un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada geri sayımın başladığı ve platformun beta sürümünün bu hafta kullanıma sunulacağı belirtildi. Bu durum ekosistem tarafından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Öte yandan Shibarium’un arkasındaki ekip, lansmanın halka açık olacağını ve herkesin yeni protokolü hissetmesine ve takip etmesine izin vereceğini söylüyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda şu sözler kullanıldı:

SHIB Ordusunun Dikkatine – Shibarium’un Halka Açık Beta sürümünün BU HAFTA başlatılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Buna ek olarak yapılan açıklamalarda, “Beta web sitesine nasıl erişeceğinize dair tüm ayrıntıları açıklayacağımız önümüzdeki birkaç gün boyunca resmi sosyal medya hesaplarımızı takip ettiğinizden emin olun.” sözleri kullanıldı.

Shibarium Nedir?

Shibarium, Polygon’a (MATIC) benzer bir katman-2 blok zinciridir.

Yapılan açıklamalara göre geliştiricilerin hızlı, ucuz ve yüksek oranda ölçeklenebilir uygulamalar yaratmasına olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır ve gaz için ödeme yapmak üzere Bone ShibaSwap (BONE) kullanılarak alınıp satılabilecek yeni bir özel token ekosistemi ortaya çıkaracaktır.

Bunlara ek olarak yaklaşan lansman, BONE fiyatında büyük bir sıçramayı tetikledi. Son 24 saat içinde BONE %11 yükseldi ve yazının yayına hazırlandığı sırada 1,72 dolardan işlem görüyor.

Bu noktada yatırımcıların hype’a kapılmadan hamle yapmasında ve temkinli adımlar atmasında fayda olacağını belirtmek gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kripto Stratejisti 2018 ve Günümüzü Karşılaştırdı: BNB ve ETH Uyarısı

Sonraki Haber

Balinalar, 4 Büyük Coin’de 800.000.000 Doların Üzerinde Hareket Ettirdi!

İlgili Haberler