Shiba Inu Adres Sayıları Shibarium Lansmanı Öncesinde 1,3 Milyonu Aştı

Bitcoin Haber

Ethereum blok zincirinde memlerden esinlenen kripto para birimi Shiba Inu‘yu ($SHIB) tutan toplam adres sayısı, projenin katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’un beklenen lansmanı öncesinde kısa süre önce 1,3 milyonu aştı.

SHIB Adres Sayıları

CoinMarketCap tarafından Ethereum blok zincirinden alınan ve ilk olarak Finbold tarafından bildirilen verilere göre, şu anda içinde SHIB bulunan 1,305 milyon Ethereum adresi var ve kripto para birimi, yıla 1,275 milyon adresle başladıktan sonra bu ayın başlarında 1,3 milyon kilometre taşını aştı.

Özellikle, Shiba Inu yatırımcıları toplu satış yapmayı planlamadıklarını gösterdiler, çünkü Coinbase’deki kullanıcıların satmadan ya da harici bir adrese taşımadan önce meme esintili kripto para birimini ellerinde tuttukları ortalama süre 230 günü aştı.

Shiba Inu sahiplerinin sayısı, diğer önemli iyileştirmelerin yanı sıra daha düşük maliyetle daha hızlı işlemler sağlayarak Shiba Inu ekosistemini iyileştirmeyi amaçlayan yaklaşan bir katman-2 çözümü olan Shibarium‘un beklenen lansmanı öncesinde artıyor. Ancak Shibarium’un piyasaya sürülmesi ve kullanımıyla ilgili hala pek çok soru işareti var.

Shibarium Beklentisi

Shibarium, Shibarium ekosistemindeki işlemleri işlemek için Ethereum ile birlikte çalışacaktır. Shiba Inu ekosisteminin şu anda Ethereum’a getirdiği işlem yükünün büyük bir kısmını Shibarium zincirinde işlemek için alacak.

Ayrıca, katman-2, arzı azaltmak ve fiyatı artırmaya yardımcı olmak için tokenleri dolaşımdan kaldıracaktır. Bu, tokenlerin yalnızca token alabilen ancak gönderemeyen cüzdanlara gönderildiği ve Ölü Cüzdanlar olarak da adlandırılan bir token yakma mekanizması olarak bilinir. Shibarium $SHIB yakacak ve işlemler için $BONE gerektirecek.

Bu ayın başlarında SHIB, “blok zincirlerinin blok zinciri” Polkadot‘un ($DOT) yerel tokenı ve diğerleriyle birlikte Binance’in Proof of Reserves doğrulama sistemine eklenmişti.

Binance’in Proof of Reserves sistemi, kullanıcıların Merkle Ağacı adı verilen kriptografik bir araç aracılığıyla kripto para borsasının varlıklarını yedekte tuttuğunu ve platforma yatırdıkları fonları desteklediğini doğrulamalarına olanak tanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mt. Gox’un En Büyük Alacaklısı Erken Ödeme Seçeneğini Tercih Ediyor: Rapor

Sonraki Haber

Litecoin, Dogecoin’e (DOGE) Teşekkür Etti! LTC Fiyatı Artışta

İlgili Haberler